تلاش برای نجات ۳ مفقودی منطقه سیل‌زده جاده چالوس

کدخبر: ۶۵۳۴۴۹
اقتصادنیوز: رییس سازمان امداد و نجات گفت: تیم‌های امدادی با حضور در منطقه سیل‌زده جاده چالوس در تلاش برای یافتن ۳ مفقودی سیل شب گذشته هستند.
تلاش برای نجات ۳ مفقودی  منطقه سیل‌زده جاده چالوس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، بابک محمودی، رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد: به دنبال وقوع سیلاب در جاده چالوس، حد فاصل کندوان تا هزار چم، ۵۵ نیروی واکنش سریع به منطقه اعزام که موفق به نجات ۱۲ شهروند و انتقال ۴ نفر به مناطق امن شدند.

وی گفت: ۱۶ نفر بر اثر سیلاب جاده چالوس مصدوم شدند که همه این شهروندان در شرایط مساعدی قرار دارند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود نداشت.

خبر مرتبط
جاده چالوس تا اطلاع ثانوی بازگشایی نمی‌شود

اقتصادنیوز: با توجه به احتمال خطر ریزش سنگ، محور چالوس در حدفاصل کندوان تا مرزن آباد همچنان مسدود بوده و بازگشایی نخواهد شد.

وی افزود: با استفاده از ۱۳ تیم تخصصی، ۶ دستگاه آمبولانس و ۸ خودروی امداد و نجات دیگر در حال عملیات در جاده چالوس هستیم. تاکنون ۷ دستگاه خودروی بدون سرنشین کشف شده و تلاش‌ها برای یافتن ۳ شهروند مفقودی بی وقفه ادامه دارد.

این مقام مسؤول در هلال احمر تاکید کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی از شهروندان تقاضا می‌شود از ترددهای غیرضروری پرهیز و به هیچ وجه در مسیل‌ها و حواشی رودخانه‌ها حضور پیدا نکنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی