معابر تهران ترافیک روان دارد/ کدام مسیرها شلوغ ترند؟

کدخبر: ۶۵۳۵۰۴
اقتصادنیوز :رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در صبح اولین روز هفته را تشریح کرد.
معابر تهران ترافیک روان دارد/  کدام مسیرها شلوغ ترند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  سرهنگ اسماعیل احسان‌پور  درباره وضعیت ترافیک صبحگاهی معابر پایتخت گفت:‌ برابر رصد انجام شده از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ روند ترافیک صبحگاهی از حوالی ساعت ۵:۳۰ صبح امروز در مسیرهای غرب به مرکز و شمال، شرق به مرکز و شمال و جنوب به مرکز و شمال پایتخت شکل گرفت و البته با توجه به تعطیلی مدارس، حجم ترافیک کمتر هم شده است.

وی ادامه داد:‌ بر این اساس ترافیک در بزرگراه‌های شهید همت، شهید چمران، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، شهید حکیم ، شیخ فضل الله‌نوری، شهید زین الدین، شهید بابایی، محمد علی جناح و ... پرحجم اما روان گزارش شده است.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: همچنین در محدوده بزرگراه‌های یادگار امام (ره )، صیاد ، امام علی (ع) ، شهید سلیمانی، آزادگان و شهید نواب و خیابان آزادی شاهد ترافیک پرحجم‌تر هستیم، اما ترافیک همچنان روان است.

احسان پور اظهارکرد: ترافیک در محدوده‌های بزرگراه‌های شهید حکیم و اشرفی اصفهانی کم تراکم و بزرگراه تهران -کرج کم ترافیک است. در مقاطعی از مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) ترافیک پرحجم است.

خبر مرتبط
هوای تهران قابل قبول است/ تعداد روزهای هوای پاک مشخص شد

اقتصادنیوز: شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۷۳ قرار گرفته و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول است.

به گفته وی در محدوده مسیرجنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی از انتهای بزرگراه شهید چراغی تا ورودی تونل توحید ترافیک پرحجم است. در بزرگراه آیت‌الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی هم با ترافیک پرحجم مواجه هستیم. در معابر نیز ترافیک پرحجم در خیابان آزادی در محدوده خیابان شهیدان گزارش شده و در هر دو مسیر خیابان ولیعصر در حدفاصل پارک وی تا تجریش نیز ترافیک پرحجم است. 

خبر مرتبط
ترافیک سنگین آزادراه تهران-کرج-قزوین/ سیلاب جاده چالوس را بسته است

اقتصادنیوز: رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین درآزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست با سرعت مناسب حرکت کنند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در مجموع با توجه به تغییر ساعات کاری  ادارات و تعطیلی مدارس، شاهد ترافیک کم حجم‌تری نسبت به روزهای  قبل در  سطح معابر  شهر  تهران هستیم. این وضعیت در مورد وضعیت ترافیک عصرگاهی نیز وجود دارد و از حجم ترافیک عصرگاهی نیز با توجه به توزیع ساعت کاسته شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی