قول قالیباف به ایرانیان/بهترین‌ها را فراهم می‌کنم

کدخبر: ۶۵۳۶۱۰
اقتصادنیوز: نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دهه ۹۰ شرایط کشور خوب نبود، گفت: با مردم عهد می‌بندم اگر اراده الهی بر خدمتگزاری من شد، آنچنان کار را رقم بزنیم که بهترین‌ها برای مردم کشور فراهم شود.
قول قالیباف به ایرانیان/بهترین‌ها را فراهم می‌کنم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، نشست فعالان ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مسجد امام صادق(ع) در میدان فلسطین در تهران با حضور قالیباف و اعضای ستاد مرکزی برگزار شد.

این تجمع و مراسم قرار بود ساعت ۱۶ برگزار شود که با اعلام ستاد قالیباف به ساعت ۱۵ تغییر کرد؛ اما در نهایت در ساعت ۱۵ و ۳۵ دقیقه با ورود محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات و علی نیکزاد رییس ستاد وی به مسجد امام صادق(ع) به صورت رسمی آغاز شد.

محمدباقر قالیباف در این نشست گفت: در خانه خدا و شب عرفه و در شب عید سعید قربان با شما عهد می‌بندم که اگر اراده الهی بر این بود که خدمتگزار شما باشم، آنچنان کار را رقم بزنیم که بهترین‌ها برای مردم کشور فراهم شود.

نامزدچهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: انتخابات یک فرصت بی‌نظیر برای پنجره تغییرات و فرصتی برای اصلاح ضعف‌ها و تقویت نقاط قوت کشور است.

وی ادامه داد: مجلس یازدهم که نام مجلس انقلابی را دارد و دولت سیزدهم که دولت خدمت است، حرکت خود را آغاز کردند و این شرایط در حالی صورت گرفت که در دهه ۹۰ شرایط خوبی در کشور نبود.

آغاز تجمع فعالان ستاد قالیباف در تهران

سعید جلیلی، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی، مصطفی پورمحمدی و مسعود پزشکیان داوطلبان تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.

چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران برای انتخاب نهمین رئیس‌جمهور جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی