آتش گردان‌های القسام روی اشغالگران شدت گرفت/نفربر صهیونیست‌ها متلاشی شد

کدخبر: ۶۵۳۶۱۷
اقتصادنیوز: گردان‌های القسام و القدس، پایگاه نظامی «صوفا» متعلق به رژیم صهیونیستی را در غلاف غزه با موشک هدف قرار دادند. ضمن اینکه القسام مسؤولیت هدف قرار دادن نفربر صهیونیست‌ها را برعهده گرفت.
آتش گردان‌های القسام روی اشغالگران شدت گرفت/نفربر صهیونیست‌ها متلاشی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس و گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین پایگاه نظامی «صوفا» را در غلاف غزه با موشک هدف قرار دادند.

گردان‌های القسام همچنین اعلام کرد: امروز شنبه مبارزان ما خودروهای دشمن صهیونیستی از جمله یک بولدوزر دی۹ را با راکت هدف قرار دادند که منجر به آتش‌ گرفتن آن و کشته و زخمی شدن افراد داخل آن شد. همچنین نیروهای ما نفربر زرهی را با راکت هدف قرار دادند که منجر به انهدام آن و کشته شدن افراد داخل آن شد.

گردان‌های القسام همچنین از حمله به مقر فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی در محور «نتزاریم» در جنوب شهر غزه با موشک‌های «رجوم» خبر داد.

همزمان با ادامه حملات رژیم صهیونیستی به غزه، مقاومت فلسطین نیز به عملیات‌های خود علیه دشمن صهیونیستی ادامه می‌دهد. از آغاز جنگ غزه تاکنون بیش از ۶۰۰ نظامی صهیونیست در این جنگ کشته و هزاران تن زخمی شده‌اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی