پیام مهم قالیباف به اصولگرایان مخابره شد/ وحدت تا قبل از 8 تیر+ فیلم

کدخبر: ۶۵۳۶۲۷
اقتصادنیوز: نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه باید زمینه وحدت را تا رسیدن به قبل از هشت تیر فراهم کنیم، گفت: درست است که الان رقابت بین نامزد‌ها وجود دارد که طبیعی است، ولی از همه همکاران و هواداران خواهش می‌کنم اخلاق را تحت هر شرایطی حفظ کنند.
پیام مهم قالیباف به اصولگرایان مخابره شد/ وحدت تا قبل از 8 تیر+ فیلم

محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز در نشست با فعالان ستادی خود، اظهار داشت: یک پیمان با شما اعضای ستاد و تمام مردم می‌بندم و عرض می‌کنم باید کار برای خدا، کشور، انقلاب، امام، شهدا و رهبری باشد و برای همین پای در این رقابت گذاشتم و به حول قوه الهی اگر عنایت خدا بر این بود و اعتماد مردم باعث شد که من خدمتگذار ملت شدم آن چنان کار را محکم رقم بزنیم که عزت و بزرگی برای مردم داشته باشد.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: انتخابات فرصت بی نظیر برای پنجره تغییرات و فرصتی برای تقویت ضعف‌ها و حفظ نقاط قوت کشور است. جبهه انقلاب اسلامی با تشکیل مجلس یازدهم و دولت سیزدهم با سیدالشهدای خدمت آقای رئیسی پایه‌های کشور محکم‌تر شد این درحالی بود که در دهه ۹۰ برای کشور دهه خوبی نبود.

قالیباف افزود: در دهه ۹۰ رشد اقتصادی در کشور کمتر از ۱ درصد و رشد نقدینگی بیشتر از ۲۶ درصد بود که نشان دهنده وضع وخیم اقتصاد کشور است و مجلس یازدهم و دولت سیزدهم مسیر را تغییر دادند تا اتفاقات خوب در کشور بیفتد.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در مجلس یازدهم قوانین خوب تصویب شد، بیان داشت: این قوانین برای خیزش اقتصادی و اصلاح اقتصاد کشور است. مخصوصا برنامه هفتم که با کیفیت‌تر از ۶ برنامه گذشته است. این برنامه میثاق ملی است ما در یک نقطه بسیار حساس قرار گرفتیم و مردم باید یک تصمیم درست بگیرند و خدای نکرده تصمیمی نگیرند تا مجدد عقب گرد به دهه ۹۰ شود.

قالیباف افزود: اتفاقات خوبی در مجلس یازدهم و دولت سیزدهم رقم خورده است، اما هنوز کار‌ها و اقدامات زیادی وجود دارد که با انتخاب درست مردم انجام شود تا شرایط کشور یک شرایط بهتر شود. باید بگویم کشور دارای امکاناتی است که می‌شود مشکلات کشور را حل و فصل کرد.

وی ادامه داد: اگر تاکید بر مدیریت و مدیریت قوی در کشور می‌شود و اگر حرف از کارآمدی و مبارزه با فساد زده می‌شود یعنی اینکه باید با فساد و ناکارآمدی که حاصل عقب ماندگی کشور است مبارزه شود.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به عملیات وعده صادق، گفت: با مدیریت قوی در دهه ۷۰ پایه‌های مستحکم گذاشته شده است که امروز با عملیات وعده صادق تمام ایرانیان احساس افتخار کردند و اکثر کشور‌ها متحیر شده‌اند؛ مردم ما در حوزه امنیت احساس ترس ندارند، اما در حوزه اقتصادی می‌ترسند و احساس امنیت ندارند که باید این ترس از بین برود.

قالیباف بیان داشت: به لطف خدا در دولت چهاردهم افتخارات بزرگ اقتصادی رقم خواهیم زد تا خانواده‌های ایرانی به جایگاه اصلی خودشان برگردند و احساس غرور کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی