ناکامی گروهک تروریستی در ورود به کشور/ هلاکت 2 تروریست

کدخبر: ۶۵۳۶۳۴
اقتصادنیوز: فرمانده مرزبانی فراجا از درگیری مسلحانه مرزبانان با گروهک تروریستی و هلاکت 2 نفر و دستگیری یک نفر از اعضای این گروهک در مرزهای شهرستان سراوان خبر داد.
ناکامی گروهک تروریستی در ورود به کشور/ هلاکت 2 تروریست

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح این خبر، گفت: مرزبانان هنگ مرزی سراوان مستقر در نوار صفر مرزی، با اشراف و تسلط اطلاعاتی و استفاده از تجهیزات هوشمند اپتیکی؛ متوجه تحرک گروهک تروریستی در نقطه صفر مرزی برای اقدامات خرابکارانه درداخل کشور شدند.

وی افزود: مرزبانان بلافاصله با آمادگی عملیاتی با این گروهک تروریستی درگیر شدند که در این درگیری با آتش سنگین مرزبانان بر علیه گروهک، تعداد 2 نفر از اعضای این گروهک به هلاکت رسیدند و یک نفر از آنان نیز دستگیر شد.

به گزارش پلیس، این مقام ارشد مرزبانی فراجا با اشاره به کشف مقادیری سلاح و مهمات، اظهار کرد: یک نفر از اعضای دستگیر شده در اعترافات خود عنوان داشته عضو گروهک تروریستی انصار الفرقان بوده است.

سردار گودرزی عنوان کرد: شب گذشته نیز مرزبانان غیور و جان برکف هنگ مرزی سراوان در همین جغرافیا با یک گروهک تروریستی دیگر نیز درگیر که ضربات سنگین و مهلکی بر پیکره آنان وارد شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی