پیام قالیباف به روسای مجالس کشورهای اسلامی

کدخبر: ۶۵۳۸۸۰
اقتصادنیوز: رییس مجلس به روسای مجالس کشورهای اسلامی تاکید کرد که تقویت فضای گفتمان سازنده میان مجالس کشورهای اسلامی، نقش موثری در کمک به حل بحران‌های منطقه‌ای دارد.
پیام قالیباف به روسای مجالس کشورهای اسلامی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، متن پیام محمدباقر قالیباف به روسای مجالس کشورهای اسلامی به شرح زیر است. 

خبر مرتبط
قالیباف از انتخابات کناره گیری می‌کند؟+ جزئیات و فیلم

اقتصادنیوز:‌ محمدباقر قالیباف در میزگرد سیاسی در پاسخ به احتمال کناره‌گیری از کاندیداتوری ریاست جمهوری گفت: حتما جبهه انقلاب باید قبل از 8 تیر به یک نفر برسد.

«سلام علیکم؛

صمیمانه‌ترین مراتب تبریک و تهنیت اینجانب را به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، عید ایثار، اخلاص و بندگی، پذیرا باشید. اکنون؛ در آستانه این عید بزرگ که فریاد تظلّم و رنج مردم مظلوم فلسطین در جهان طنین‌انداز است و تداوم نسل‌کشی در غزه و جنایات جنگی در کرانه باختری درحال تبدیل شدن به یک فاجعه بی‌سابقه است، تقویت همبستگی و انسجام کشورهای اسلامی برای مقابله با جنایات افسارگسیخته این رژیم کودک‌کش، بیش از پیش ضرورت دارد.

در این راستا تاکید می‌نمایم که تقویت فضای گفتمان سازنده میان مجالس کشورهای اسلامی در شرایط حساس کنونی، نقش مؤثری در کمک به حل بحران‌های منطقه‌ای دارد.

اطمینان دارم در پرتو اراده، وحدت و یکپارچگی کشورهای اسلامی، شاهد رشد و اعتلای امت بزرگ اسلام و برقراری صلح و امنیت در سراسر جهان باشیم.

فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تبریک مجدد عیدالأضحی، بهروزی و موفقیت روزافزون جناب‌عالی، نمایندگان مجلس، دولت و مردم کشورتان را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی