گالانت: هزینه جنگ با حماس برای ما سنگین بوده است

کدخبر: ۶۵۳۹۰۴
اقتصادنیوز: وزیر جنگ اسرائیل درباره جنگ غزه گفت: هزینه این جنگ برای ما سنگین بوده است اما جنگ با حماس نبرد عزم و استقامت برای شکست دادن دشمن است.
گالانت: هزینه جنگ با حماس برای ما سنگین بوده است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر به نقل از الجزیره، با طولانی شدن جنگ در غزه و افزایش شمار تلفات نظامی صهیونیست‌ها در این باریکه، شکاف در میان کابینه ائتلافی این رژیم به وضوح علنی شده و ادامه جنگ را برای تل آویو مشکل ساخته است.

خبر مرتبط
حمله گالانت به پاریس/ ما در نقشه راه فرانسه نخواهیم بود

اقتصادنیوز: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی جمعه ابتکار پاریس برای کاهش تنش در مرز لبنان و سرزمین‌های اشغالی را رد و فرانسه را به خصومت و دشمنی با تل‌آویو متهم کرد.

بر این اساس، یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز با اشاره به شرایط دشوار ارتش این رژیم در غزه اعلام کرد: جنگ غزه، نبرد عزم و استقامت است.

وی که در سفر به جنوب غزه از مکان به هلاکت رسیدن ۸ نظامی رژیم صهیونیستی طی عملیات رزمندگان جنبش حماس بازدید می‌کرد، تاکید کرد: نیروهای ما در مرز نوار غزه همراه با گردان گشت صحرا به نبرد خود در این باریکه ادامه داده و به مأموریت‌های مقتضی در هر بخش هوایی، دریایی، و زمینی اعزام می‌شوند.

گالانت با اشاره به ضربات تلخی که رژیم صهیونیستی از رزمندگان حماس طی بیش از ۸ ماه از جنگ غزه دریافت کرده است، افزود: هزینه این جنگ برای ما سنگین بوده است اما جنگ با حماس نبرد عزم و استقامت برای شکست دادن دشمن است.

شبانه روز گذشته یکی از تلخ‌ترین ۲۴ ساعت نبرد در غزه برای صهیونیست‌ها به شمار می‌رود به طوری که طی این مدت ۱۱ نظامی صهیونیست طی عملیات رزمندگان حماس و سایر گروه‌های مقاومت فلسطینی از جمله جهاد اسلامی به هلاکت رسیده‌اند. این اتفاق آنچنان برای دشمن صهیونیست دردناک بود که وزیر جنگ این رژیم را به محل هلاکت نظامیان صهیونیست در جنوب غزه کشاند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی