عشایر تهران چه تعداد دام در روز عید قربان عرضه کردند؟

کدخبر: ۶۵۳۹۴۶
اقتصادنیوز:مدیرکل امور عشایر استان تهران گفت:عشایر استان تهران از تولیدکنندگان عمده دام سبک در این منطقه به شمار می‌روند و اکنون بیش از ۷۰۰ هزار راس دام سبک در اختیار این گروه از فعالان عرصه کشاورزی قرار دارد.
عشایر تهران چه  تعداد دام در روز عید قربان عرضه کردند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، فرشید ذبیحی  اظهار کرد:  حدود ۱۰ هزار راس دام زنده عشایر این استان در روزهای عرفه و عید سعید قربان در پایتخت برای ذبح قربانی عرضه می‌شود.

خبر مرتبط
جزییات عفو مقام معظم رهبری به مناسبت اعیاد قربان و غدیر

اقتصادنیوز :معاون قضایی قوه قضاییه جزییات عفو مقام معظم رهبری به مناسبت اعیاد قربان و غدیر را تشریح کرد.

وی افزود: در همین راستا عرضه دام زنده برای روز عید سعید قربان با هماهنگی ستاد تنظیم بازار در شهرستان‌های استان تهران بویژه در مراکز تولید و سایر محل‌هایی که شهرداری و فرمانداری‌ها تعیین می‌کنند، انجام خواهد شد.

مدیر امور عشایر استان تهران ادامه داد: در سطح شهر تهران نیز با همکاری سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، دام‌های عشایر در روزهای عرفه و عید سعید قربان در جایگاه‌های موقت شهرداری تهران عرضه می‌شود.

وی اضافه کرد: با توجه به واکسیناسیون منظم و تعلیف دام‌های عشایر در مراتع و محیط‌های طبیعی، گوشت این دام‌ها کیفیت مطلوبی داشته و در واقع به عنوان محصول سالم در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی