وضعیت هشدار در 8 استان/ امدادگران آماده باش شدند

کدخبر: ۶۵۳۹۷۳
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور به شهروندان توصیه کرد: از اتراق در مسیر رودخانه‌ها و مسیل‌ها یا حاشیه آنها خودداری کنند.
وضعیت هشدار در 8 استان/ امدادگران آماده باش شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان از آماده‌باش این سازمان در پی هشدار وقوع رگبار باران در هشت استان خبر داد.

بابک محمودی با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی گفت: بر اساس هشدار نارنجی رنگ شماره ۳۲ سازمان هواشناسی کشور مبنی بر رگبار باران رعد و برق، وزش شدید باد در هشت  استان، امدادگران ما در این استان‌ها به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.

خبر مرتبط
صدور هشدار سیل برای مناطقی از این استان/چند توصیه مهم به شهروندان

اقتصادنیوز: روابط عمومی آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی نسبت به بروز سیلاب در چند شهرستان هشدار داد.

وی درباره اسامی این هشت استان افزود: بر اساس این هشدار،  فردا سه شنبه ۲۹ خردادماه، در استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، ارتفاعات زنجان، ارتفاعات مازندران، اردبیل، مازندران، البرز، قزوین، تهران و زنجان، ارتفاعات شمال غرب سمنان این مداخله جوی پیش‌بینی می‌شود.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور به شهروندان توصیه کرد: از اتراق در مسیر رودخانه‌ها و مسیل‌ها یا حاشیه آنها خودداری کرده و در صورت مواجه شدن با شرایط اضطراری و درخواست کمک یا نیاز به دریافت خدمات تخصصی و امدادی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با شماره ۱۱۲  تماس بگیرند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی