گرمای شدید در راه این استان

کدخبر: ۶۵۳۹۸۱
آسمان استان بوشهر طی ساعت‌های آینده غالباً صاف همراه با غبار محلی، در طول روز گاهی وزش باد و فردا در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش بینی می‌شود.
گرمای شدید در راه این استان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، طلیعه محمدی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی امروز و فردا در اغلب ساعات وضعیت جوی و دریایی استان آرام است اما در روز چهارشنبه تا حدودی بر سرعت وزش بادهای شمالی افزوده خواهد شد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: از امروز تا اواسط هفته آینده دمای بیشینه هوا در سطح استان، به ویژه نواحی غیر ساحلی، از مقادیر بالایی برخوردار است و در برخی نقاط به آستانه ۵۰ درجه سلسیوس خواهد رسید.

خبر مرتبط
وضعیت هشدار در 8 استان/ امدادگران آماده باش شدند

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور به شهروندان توصیه کرد: از اتراق در مسیر رودخانه‌ها و مسیل‌ها یا حاشیه آنها خودداری کنند.

وی گفت: آسمان استان بوشهر طی ساعت‌های آینده غالباً صاف همراه با غبار محلی، در طول روز گاهی وزش باد و فردا در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: جهت وزش باد: متغیر، غالباً شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۲۸ و در طول روز گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

محمدی تصریح کرد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتی‌متر و در طول روز گاهی تا ۱۲۰ سانتی‌متر پیش بینی می‌شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی