شهادت یکی از رزمندگان حزب الله لبنان/ صدور بیانیه مهم

کدخبر: ۶۵۴۰۰۰
اقتصادنیوز:‌حزب الله لبنان از شهادت یکی دیگر از رزمندگان خود در راه قدس خبر داد.
شهادت یکی از رزمندگان حزب الله لبنان/ صدور بیانیه مهم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر به نقل از المنار، حزب الله لبنان از شهادت یکی دیگر از رزمندگان خود در مسیر حمایت و پشتیبانی از مردم و مقاومت فلسطین در نوار غزه خبر داد.

حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که «محمد مصطفی ایوب» ملقب به «جلال» متولد از رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان متولد سال ۱۹۷۹ میلادی و از اهالی شهرک سلعا در جنوب لبنان در راه قدس به شهادت رسید.

خبر مرتبط
حمله پهپادی حزب‌الله لبنان به پایگاه اشغال‌گران/وقوع آتش‌سوزی گسترده در این منطقه

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی لبنان حمله جدیدی به پایگاه خربه ماعر ارتش رژیم صهیونیستی انجام داد و شماری از نظامیان صهیونیست را به هلاکت رساند و برخی دیگر را زخمی کرد.

این خبر در حالی است که حملات ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان همچنان ادامه دارد.

منابع رسانه‌ای گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی به خودرویی در شهرک «سلعا» واقع در شهرستان «صور» در جنوب لبنان حمله کرده است.

این منابع تصریح کردند که ارتش رژیم صهیونیستی در حمله به این خودرو از پهپاد استفاده کرده است.

همچنین سازمان پدافند غیرعامل جنوب لبنان اعلام کرد که در نتیجه این حمله پهپادی ارتش رژیم صهیونیستی یک نفر به شهادت رسیده است.

علاوه بر این خبرنگار المیادین در جنوب لبنان نیز گزارش داد که شهرک «میس الجبل» در جنوب لبنان هم از سوی ارتش رژیم صهیونیستی بمباران شده است.

خبرگزاری رسمی لبنان نیز اعلام کرد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی «سهل المرجعیون» و منطقه «هورا» در «کفرکلا» واقع در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی