ترافیک روان در این محور مهم کشور

کدخبر: ۶۵۴۰۶۰
اقتصادنیوز: همزمان با تعطیلات عید قربان تردد در همه جاده‌های اصلی استان سمنان و محور تهران-مشهد و بالعکس با سهولت در حال انجام بوده و گره ترافیکی خاصی نیز مشاهده نمی‌شود.
ترافیک روان در این محور مهم کشور

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، همزمان با تعطیلات عید قربان و شامگاه دوشنبه تردد در همه جاده‌های اصلی استان سمنان با سهولت در حال انجام بوده و گره ترافیکی خاصی نیز مشاهده نمی‌شود همچنین آسمان نیز به لحاظ جوی آرام است.

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی سطح استان سمنان همزمان با غروب و شامگاه دوشنبه به این شرح است: محور ایوانکی به گرمسار وضعیت جاده ترافیک روان و وضعیت جوی محور آفتابی است.

در محور سرخه به آرادان نیز ترافیک روان و آسمان صاف است در محور آرادان به سرخه شاهد ترافیک روان و آسمان صاف هستیم و مشکلی در تردد خودروها مشاهده نمی‌شود.

خبر مرتبط
آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ ترافیک نیمه سنگین در ۲ محور

سرهنگ احمد شیرانی گفت: جاده چالوس نیز از روز گذشته مجددا بازگشایی شده، در حال حاضر تردد در این محور روان است؛ اما شاهد بارش باران در این این محور هستیم.

در محور سمنان به فیروزکوه آسمان ابری است و ترافیک خودروها روان گزارش شده است. در محور سمنان به سرخه نیز شاهد آسمان ابری و نیمه ابری و ترافیک روان هستیم.

ترافیک در محور شهمیرزاد به فولادمحله روان و وضعیت جوی نیز ابری گزارش شده است و هوا قدری به سردی گراییده است. در محور فولادمحله به کیاسر نیز شرایط مشابه است. ترافیک در محور دامغان به فولادمحله روان و آسمان صاف است.

خبر مرتبط
محدودیت ترافیکی جاده چالوس تا این ساعت تمدید شد

اقتصادنیوز :جانشین پلیس راه کشور، گفت: طی ۵ روز گذشته در تعطیلات نیمه خرداد ماه ۱۴۹ میلیون تردد در کل کشور انجام شده است و درحال حاضر محور چالوس از استان‌های شمالی به سمت استان تهران یک‌طرفه است و این محدویت تا ساعت ۲۲ امشب ادامه دارد.

در محور دامغان به سمنان ترافیک روان و آسمان ابری است در محور دامغان به جندق نیز آسمان صاف و وضعیت ترافیکی روان گزارش شده است. این وضعیت در محور دامغان به شاهرود هم مشابه است.

در محور شاهرود به آزادشهر ترافیک روان و آسمان صاف است. در محور میامی به شاهرود آسمان ابری و نیمه ابری است و ترافیک روان گزارش می‌شود.

وضعیت محدوده میاندشت نیز آسمان صاف و ترافیک روان گزارش شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی