اعتراف رئیس پیشین شورای امنیت داخلی اسرائیل به قدرت حزب‌الله

کدخبر: ۶۵۴۳۱۲
اقتصادنیوز: ئیس پیشین شورای امنیت داخلی اسرائیل اعتراف کرد که حزب‌الله ارتشی پیشرفته است و همتایی ندارد.
اعتراف رئیس پیشین شورای امنیت داخلی اسرائیل به قدرت حزب‌الله

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر از المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی سخنان «گیورا آیلاند» رئیس پیشین شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در اذعان به قدرت حزب‌الله لبنان را منتشر کردند.

خبر مرتبط
تهدیدهای جدید اسرائیل علیه حزب‌الله لبنان

اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه اسرائیل دعی شد: در صورت شکل‌گیری یک جنگ همه جانبه، حزب‌الله را نابود خواهیم کرد.

رئیس پیشین شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در این سخنان اعلام کرد: حزب‌الله ارتشی پیشرفته است که همتایی ندارد. حزب‌الله بین ۷۰ تا ۸۰ هزار مبارز بسیار منظم، آموزش‌دیده و مجهز دارد.

آیلاند در ادامه سخنان خود گفت: حزب‌الله در سال‌های گذشته با حمایت ایران ۲ حفره‌ای را که در خصوص «اسرائیل» با آن مواجه بود پر کرد؛ این ۲ حفره عبارتند از تسلیحات دقیق و پهپادها.

رئیس پیشین شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی بیان کرد: سامانه‌هایی که حزب‌الله در اختیار دارد، از سامانه‌های بسیار پیشرفته «اسرائیل» چیزی دست‌کم ندارد.

این مقام پیشین رژیم صهیونیستی ادامه داد: «اسرائیل» اگر اگر تلاش کند تنها با زبان نظامی با حزب‌الله برخورد کند، مرتکب اشتباه خواهد شد.

گفتنی است کمی پیش‌تر نیز دفتر رسانه‌ای حزب‌الله لبنان تصاویر دریافتی از پهپاد شناسایی «هدهد» را منتشر کرد که نشان می‌دهد تأسیسات موشکی، اماکن تسلیحاتی، سکوهای گنبد آهنین، بنادر و ناوچه‌های ارتش رژیم صهیونیستی از نقطه صفر مرزی در شمال اراضی اشغالی تا منطقه «حیفا» تحت رصد و شناسایی مقاومت اسلامی لبنان قرار دارد. این اقدام حزب‌الله لبنان سر و صدای زیادی در رسانه‌های رژیم صهیونیستی بر پا کرد و انتقادات زیادی را در محافل صهیونیستی در خصوص توانمندی سامانه‌های پدافند هوایی ارتش رژیم صهیونیستی در مقابله با عملیات‌های حزب‌الله لبنان برانگیخت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی