حزب‌الله لبنان بیانیه صادر کرد/مواضع اسرائیل موشک‌باران شد

کدخبر: ۶۵۴۳۱۸
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان خبر داد که نظامیان ارتش اسرائیل را در موضع اسرائیلی «المناره» هدف قرار داده است.
حزب‌الله لبنان بیانیه صادر کرد/مواضع اسرائیل موشک‌باران شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای از حمله جدید خود علیه نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

خبر مرتبط
اعتراف رئیس پیشین شورای امنیت داخلی اسرائیل به قدرت حزب‌الله

اقتصادنیوز: ئیس پیشین شورای امنیت داخلی اسرائیل اعتراف کرد که حزب‌الله ارتشی پیشرفته است و همتایی ندارد.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در پاسخ به تعرض دشمن اسرائیلی به شهرک البرغلیه، رزمندگان مقاومت اسلامی پس از دیده‌بانی دقیق نیروهای دشمن در موضع المناره و رصد گروهی از نظامیان آن در میدان تیر، این نظامیان را با تسلیحات موشکی و گلوله‌های توپخانه هدف قرار داده و تلفاتی حتمی را به آنان وارد کردند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز مدعی شد که هدفی را در آسمان منطقه اشغالی «نهاریا» بدون به صدادرآمدن آژیر هشدار، رهگیری کرده است.

از سوی دیگر حملات ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان نیز همچنان ادامه دارد.

خبرنگار النشره در جنوب لبنان گزارش داد که یک موتور سیکلت از سوی یکی از پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی در تقاطع «البرغلیه» هدف قرار گرفته است.

بنا بر خبرهای رسیده، در این حمله ارتش رژیم صهیونیستی چند نفر زخمی شده‌اند.

این موتور سیکلت در محلی هدف قرار گرفته است که ساعاتی پیش یک خودرو در اطراف آن از سوی ارتش رژیم صهیونیستی مورد هجوم قرار گرفته بود.

پیش از این، خبرنگار النشره در جنوب لبنان در این رابطه گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی خودرویی را در منطقه «البرغلیه» واقع در شمال «صور» در جنوب لبنان هدف قرار داده است.

منابع رسانه‌ای لبنانی گزارش دادند که در نتیجه حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به این خودرو ۸ غیرنظامی زخمی و به بیمارستان‌های منطقه «صور» منتقل شده‌اند.

این منابع اعلام کردند که زخمی‌های این حمله دچار جراحات جزئی شده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی