تصادف مرگبار سمند با تیربرق در این بزرگراه

کدخبر: ۶۵۴۴۲۴
اقتصادنیوز: رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ یک تن درپی برخورد سواری سمند با تیربرق خبر داد.
تصادف مرگبار سمند با تیربرق در این بزرگراه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ رابعه جوانبخت دراین‌باره گفت: ساعت ۱:۲۰ بامداد امروز، یک خودروی سمند در لاین کندرو مسیر جنوب به شمال اتوبان آزادگان در حال حرکت بود که با یک تیربرق برخورد کرده و متاسفانه این تصادف خسارات جانی و مالی در پی داشت.

وی با اشاره به تعداد فوتی‌ها و مجروحان این حادثه افزود: متاسفانه سرنشین عقب خودرو بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت کرد. همچنین راننده و دیگر سرنشین خودرو نیز مصدوم شده و به بیمارستان انتقال داده شدند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در بررسی‌ها مشخص شد علت این حادثه، سرعت بالا و غیرمجاز این خودرو بوده و راننده نتوانسته خودرو را کنترل کند که این برخورد صورت گرفته است.

جوانبخت خطاب به رانندگان گفت: متاسفانه راننده این خودرو، جوان ۲۲ ساله ای بوده که احتمالا مهارت و تجربه کافی را در زمینه رانندگی ایمن نداشته و این اتفاق را رقم زده است؛ بنابراین از رانندگان جوان درخواست می‌کنیم با سرعت مطمئنه که کمتر از سرعت مجاز است؛ تردد کنند تا در صورت بروز هرگونه اتفاقی مانند توقف‌های ناگهانی سایر خودروها، عبور عابرپیاده و ... بتواند سریعا واکنش نشان دهند.  

مرگبار

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی