این نقاط تهران قرمز شدند/ وضعیت هوای پایتخت قابل قبول است

کدخبر: ۶۵۴۴۳۱
اقتصادنیوز: شاخص آلودگی هوای تهران امروز روی عدد ۸۳ است و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
این نقاط تهران قرمز شدند/ وضعیت هوای پایتخت قابل قبول است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، شاخص آلودگی هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته روی عدد ۱۶۶ قرار داشت و کیفیت هوا ناسالم بود اما امروز - چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳- شاخص آلودگی هوا روی عدد ۸۳ است و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، ۱۰ ایستگاه در وضعیت قابل قبول (زرد) قرار دارند و در ۲ ایستگاه ( اقدسیه.منطقه یک و پونک.منطقه ۵) وضعیت پاک (سبز) ثبت شده که بهترین شرایط مربوط به ایستگاه پونک در منطقه ۵ با شاخص ۳۵ است.

این در حالی است که در ۵ ایستگاه (شادآباد.منطقه ۱۸، شریف.منطقه ۲، شهرری.منطقه ۲۰، شهرداری منطقه ۱۹ و میدان فتح.منطقه ۹) وضعیت ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است. همچنین عدد شاخص در دو ایستگاه شهرداری منطقه ۱۱ و در پارک شکوفه در منطقه ۱۴ وضعیت ناسالم برای همه (قرمز) را نشان می‌دهد که ایستگاه پارک شکوفه با شاخص ۱۵۳ آلوده‌ترین نقطه تهران است.

خبر مرتبط
فوری/ نقص فنی در خط 4 متروی تهران+ فیلم

اقتصادنیوز: خط 4 مترو تهران از حرکت ایستاد.

 از ابتدای سال جاری تا امروز ۵ روز هوای پاک، ۷۶ روز هوای قابل قبول و ۱۰ روز ناسالم برای گروه‌های حساس در روزشمار شاخص آلودگی هوای پایتخت ثبت شده است و این آمار برای سال گذشته، ۸ روز هوای پاک، ۷۶ روز هوای قابل قبول و ۷ روز هوای ناسالم برای گروه های حساس بوده است.

خبر مرتبط
ترافیک سنگین در آزادراه کرج- تهران/ این محور روان است

اقتصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک سنگین است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی