ماجرای زن دوم گرفتن سیدجواد هاشمی

کدخبر: ۶۵۴۵۷۱
اقتصادنیوز :ویدئویی در فضای مجازی از سید جواد هاشمی بازیگر سریال زخم کاری وایرال شده با عنوان ازدواج دوم این بازیگر که با حاشیه ها و واکنش های مختلفی مواجه شده است.
ماجرای زن دوم گرفتن سیدجواد هاشمی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، ویدیویی از سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی  وایرال شده که با واکنش‌های متفاوتی از سوی کاربران همراه بوده است. در این ویدیو سید جواد هاشمی  از مردم می‌خواهد که شاهد عقد او شوند!  

سید جواد هاشمی بازیگر نقش دستمالچی در زخم کاری 3، در یک ویدیو وایرال شده در فضای مجازی از مردم می‌خواهد که شاهد ازدواج دومش باشند اما واکنش مردم به خصوص خانم‌ها جالب است و هیچکس قبول نمی‌کند که شاهد خیانت سید جواد هاشمی به همسر اولش باشد. ویدیو منتشر شده حقیقی نیست و مربوط به یک دوربین مخفی متفاوت با حضور سید جواد هاشمی است.

 v9uVKDI3VrUx

سید جواد هاشمی چندین سال قبل با فرزانه پورحسینی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک پسر به نام سید محسن و یک دختر به نام فاطمه السادات است. جواد هاشمی یک نوه به نام یاسین نیز دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • رصد «اقتصادنیوز» از بازار خودروهای داخلی

   اقتصادنیوز: بازار خودروهای داخلی و مونتاژی امروز شاهد افت قیمت ۵ تا ۳۰ میلیونی بود؛ برخی خودروها بدون تغییر قیمت ماندند.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی