پیام جدید قاضی‌زاده چه بود؟/وعده کاندیدای انتخاباتی درباره مناظره امشب

کدخبر: ۶۵۴۶۸۷
اقتصادنیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری نوشت: ‏مناظره جای حرف‌های کلی و مبهم نیست و باید شفاف شود می‌خواهیم به عقب برگردیم، یا رو به جلو حرکت خواهیم کرد.
پیام جدید قاضی‌زاده چه بود؟/وعده کاندیدای انتخاباتی درباره مناظره امشب

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در شبکه اجتماعی ایکس، نوشت: هموطنان عزیزم؛ ‌مناظره جای حرف‌های کلی و مبهم نیست. باید شفاف شود می‌خواهیم به عقب برگردیم یا رو به جلو حرکت خواهیم کرد. امشب در این باره نکات مهمی را با شما در میان خواهم گذاشت.

خبر مرتبط
کلیدواژه‌های داغ در مناظره؛ رمزگشایی از اولویت نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری/ وقتی کاندیداها از «مردم» خرج کردند!+ اینفوگرافیک

اقتصادنیوز: روند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم حالا به برگزاری دومین دور از مناظرات تلویزیونی رسیده است؛ تنها چند ساعت به این مناظره مانده و جالب است بدانید که 6 نامزد رسیدن به کرسی ریاست جمهوری بر کدام کلیدواژه‌های پرتکرار در مناظره اول، بیشترین تاکید و تکرار را داشته‌اند. اقتصادنیوز در این گزارش از روش تحلیل محتوا، به بررسی فراوانی کلیدواژه‌ها در اظهارات 6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری در نخستین مناظره تلویزیونی پرداخته؛ موضوعی که می‌تواند نشانه ای از تلاش نامزدها برای به خدمت گرفتن کلیدواژه ها برای تاثیر بر افکار عمومی باشد؛ هرچند توفیق آنان به بررسی مولفه‌های دیگری نیاز دارد که هدف گزارش حاضر نیست.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی