تیم‌ملی تیروکمان گاف داد/ چه کسی پاسخگو است؟+ عکس

کدخبر: ۶۵۴۷۶۰
اقتصادنیوز: اتفاق قابل تامل و عجیب در تیم‌ملی مردان تیروکمان ایران باعث شد که دو کماندار تیم‌ملی از حضور در مرحله حذف کاپ جهانی آنتالیا محروم شوند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مسابقات کاپ جهانی تیروکمان در آنتالیا ترکیه در حال برگزاری است و تیم ملی مردان ایران پس از ناکامی از کسب سهمیه المپیک اینبار به دلیل قرار گرفتن دو ملی پوش تیروکمان ایران در جایگاه اشتباه تیراندازی، از صعود به مرحله حذفی باز ماند چرا که نتیجه ثبت شده توسط ۲ ملی‌پوش تیروکمان ایران به نام‌ها محمد حسین گلشنی و رضا شبانی، از سوی مسئولان برگزاری مسابقات صفر لحاظ شد.

این اتفاق در حالی رخ داده که مسبب اصلی اشتباه صورت گرفته مجموعه عوامل تیم ملی اعم از دو کماندار (محمد حسین گلشنی و رضا شبانی)، سرمربی (سونگ چیل هونگ)، مربی (مهسا بدخشان) و سرپرست هستند و مجموعه تیم‌ملی حتی رییس فدراسیون، غلامرضا شعبانی‌بهار باید نسبت به چرایی این موضوع پاسخگو باشند.

تیر

گفتنی است به دلیل صفر لحاظ شدن امتیاز این دو کماندار ملی‌پوش، تیم‌ملی ایران در رتبه ۳۵ قرار گرفت و با توجه به اینکه ۲۴ تیم اول به مرحله حذفی صعود می‌کنند، تیم ملی ریکرو ایران از صعود به مرحله حذفی کاپ جهانی ترکیه بازماند و با توجه به حذف محمد حسین گلشنی و رضا شبانی و تیم‌ملی تیروکمان ایران از صعود به مرحله حذفی، فائز محمدی تنها کمانداری است که در جدول مسابقات باقی مانده است.

تیرو

 تیم ریکرو بانوان ایران نیز با ترکیب مبینا فلاح، یسنا پور ماهانی و حوریه حاجی حسینی در نخستین بازی خود در مسابقات کاپ جهانی در ترکیه با نتیجه ۵ بر ۴ مقابل مالزی شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی