تظاهرات گسترده خانواده‌های اسرای اسرائیل مقابل خانه نتانیاهو

کدخبر: ۶۵۴۸۰۷
اقتصادنیور: خانواده‌های اسرای اسرائیلی مقابل منزل بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دست به تجمع اعتراضی زده‌اند.
تظاهرات گسترده خانواده‌های اسرای اسرائیل مقابل خانه نتانیاهو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، خانواده‌های اسرای اسرائیلی در غزه مقابل منزل بنیامین نتانیاهو در قیساریا دست به تظاهرات زده و آتش به پا کردند و خواستار مبادله فوری اسرا با مقاومت در  غزه هستند.

معترضان در مقابل منزل نتانیاهو رنگ قرمز بر روی خیابان ریختند و شعار «خون ما بیهوده نخواهد بود»، سر دادند.

همچنین بر اساس این گزارش، در جریان این تجمع انتقادات شدیدی به رفتار کابینه به دلیل ترویج قانون معافیت سربازی حریدی وارد شد.

گروه‌های مقاومت فلسطین هفتم اکتبر ۲۰۲۳ (پانزدهم مهر ماه ۱۴۰۲)، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که این رژیم برای تلافی حملات «طوفان الاقصی»، جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، با حمایت آمریکا و برخی از کشورهای غربی، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران وحشیانه این منطقه است.

پس از گذشت بیش از هشت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی