علت شکست تیم ملی والیبال مقابل قهرمان المپیک مشخص شد

کدخبر: ۶۵۴۸۲۶
اقتصادنیوز: سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل قهرمان المپیک، گفت: یکی از دلایل اصلی شکست مقابل فرانسه، خستگی بازیکنان بود.
علت شکست تیم ملی والیبال مقابل قهرمان المپیک مشخص شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در ادامه رقابت‌های خود در هفته سوم لیگ ملت‌های 2024 به مصاف فرانسه رفت و با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد.

پیمان اکبری، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد این مسابقه اظهار داشت: فرانسه قهرمان المپیک و  نسبت به همه تیم‌ها قوی‌تر است. سیستم بازی این تیم هم با بقیه خیلی فرق دارد. بازیکنان ایران تلاش کردند بازی قابل قبولی به نمایش بگذارند اما در دو روز گذشته دو بازی پنج سته داشتیم و روی هم 10 ست بازی کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه یکی از دلایل اصلی نتیجه امروز خستگی بازیکنان بود، تاکید کرد: نتوانستیم توانمندی خودمان را به نمایش بگذاریم اما امیدوارم یک ریکاوری خوب داشته باشیم و برای بازی با آلمان آماده شویم. ‌

خبر مرتبط
امتیازآورترین بازیکن در دیدار با فرانسه مشخص شد

اقتصادنیوز: میلاد عبادی‌پور امتیازآورترین بازیکن ایران در دیدار برابر فرانسه در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ شد.

اکبری در مورد دیدار با آلمان در پایان هفته سوم‌لیگ ملت‌ها گفت: نتیجه هیچ مسابقه‌ای را نمی‌شود پیش‌بینی کرد اما آلمان تیم خوبی است. تلاش می‌کنیم حداکثر توانمندی خود را به نمایش بگذاریم چون مهم است بازیکنان در شرایط بدنی نرمالی باشند و  بتوانند عملکرد واقعی خود را به نمایش بگذارند.

مردان والیبال ایران ساعت 6:30 دقیقه روز یکشنبه سوم تیرماه در آخرین مسابقه خود در لیگ ملت‌ها 2024 به مصاف آلمان می‌روند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی