ادعای قاضی زاده درباره عامل سرعت پایین اینترنت در کشور

کدخبر: ۶۵۴۹۳۴
اقتصادنیوز:‌ نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: رشد سرعت اینترنت به علت استفاده از فیلترشکن ملموس نیست. محدودیت های اعمال شده پاسخگو نبود.
ادعای قاضی زاده درباره عامل سرعت پایین اینترنت در کشور

به گزارش اقتصادنیوز،‌ امیرحسین قاضی زاده هاشمی درباره وضعیت اینترنت در کشور گفت:‌ اینترنت کالای اساسی است و زندگی ما با آن ممزوج است و همه اعضای خانواده به آن نیاز دارند. دولت هوشمند هم بدون اینترنت ممکن نیست اتفاق بیفتد و محدودیت های جغرافیایی بدون اینترنت و نقد مسئولین هم امکان پذیر نیست. شفافیت در بستر دولت هوشمند باید شکل بگیرد.

او افزود: در دولت سیزدهم ما تلاش هایی کردیم و پروژه فیبر نوری با سرعت آغاز شده و سرعت اینترنت ثابت بالا رفته است و سرعت اینترنت همراه هم رشد داشته است. رشد سرعت اینترنت به علت استفاده از فیلترشکن ملموس نیست. محدودیت های اعمال شده پاسخگو نبوده و نباید تر و خشک را باهم بسوزانیم. مانند فیلتر تلگرام که بیش از 40 میلیون کاربر دارد. ما گوگل پلی و خیلی از بازی ها را فیلتر کردیم و مردم آزاری اتفاق افتاده است. بهترین قاضی برای فیلترینگ عرف جامعه است و ما باید نقش دهیم به خانواده ها درباره این موضوع و وارد بحث حکمرانی اینترنت در جهان شویم.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی