کینه قدیمی، با کاردآجین کردن برادر پایان یافت/ متهم به قتل، بیمار روانی است

کدخبر: ۶۵۴۹۹۹
صبح چهارشنبه گذشته مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و مدعی شد: صبح امروز با صدای درگیری از طبقه پایین خانه بیدار شدم. صدای کمک خواهی‌های برادرم را شنیدم و به محض اینکه خودم را به طبقه اول رساندم، برادرم را خونین روی زمین دیدم و دو سارق هم از خانه فرار کردند.
کینه قدیمی، با کاردآجین کردن برادر پایان یافت/ متهم به قتل، بیمار روانی است

به گزارش اقتصادنیوز روزنامه ایران نوشت: بدنبال این تماس، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد.

با حضور تیم جنایی در محل، آنها با جسد مرد جوان داخل تختخوابش مواجه شدند. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که در آن خانه قدیمی سه برادر زندگی می‌کنند. مقتول در طبقه اول و دو برادر دیگر که یکی از آنها به نام حامد، موضوع را به پلیس خبر داده بود در طبقه بالا زندگی می‌کند.

در ادامه تحقیقات گرچه حامد ادعا داشت که برادرش به دست سارقان به قتل رسیده است اما در بازرسی از خانه مشخص شد که آثاری مبنی بر ورود به منزل و بهم ریختگی برای سرقت وجود ندارد و هیچ وسیله‌ای نیز ازخانه به سرقت نرفته است. از سویی ورود به عنف نیز به خانه مشاهده نمی‌شد و تمام این مدارک و سرنخ‌ها حکایت از آن داشت که سارقی وارد خانه نشده است.

در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت مشخص شد که حامد با برادرش اختلاف داشته و از سویی از بیماری روانی نیز رنج می‌برد.

باتوجه به سناریوی دروغین حامد و اختلاف او با برادرش، وی به عنوان عامل قتل برادرش بازداشت شد. سرانجام با گذشت 24 ساعت از این جنایت وی به قتل برادرش اعتراف کرد و گفت: برادر دیگرم که به محل کار رفت، به طبقه پایین رفتم و درحالی که برادرم در رختخواب بود، او را با ضربات چاقو به قتل رساندم. من از او کینه به دل داشتم و به خاطر انتقام او را به قتل رساندم.

با اعتراف متهم جوان به جنایت، تحقیقات از او به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی