افشاگری جدید از کمک‌های تسلیحاتی هند به اسرائیل در جنگ غزه

کدخبر: ۶۵۵۲۱۰
اقتصادنیوز: روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت به نقل از برخی منابع فاش کرد: هند از آغاز جنگ در غزه گلوله‌های توپ و سلاح‌های سبک را برای (رژیم) اسرائیل ارسال کرده است.
افشاگری جدید از کمک‌های تسلیحاتی هند به اسرائیل در جنگ غزه

به گزرش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، یک رسانه رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد: هند کمک‌های تسلیحاتی بزرگی از هفتم اکتبر گذشته (پانزدهم مهر ۱۴۰۲) تاکنون به اسرائیل برای جنگ علیه غزه کرده است.

این منابع اشاره کردند که اسپانیا ماه ژوئن گذشته از پهلو گرفتن یک کشتی که از هند به سمت فلسطین اشغالی در حرکت بود و ۲۷ تن مواد منفجره را برای ارتش رژیم صهیونیستی حمل می‌کرد، جلوگیری کرده است.

روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت همچنین به نقل از رسانه‌های هندی اعلام کرد: (رژیم) اسرائیل یک کارخانه تولید پهپاد در حیدرآباد برای مجهز کردن ارتش هند ساخته است.

171230144

این منابع افزودند: این کارخانه با توجه به سرنگونی تعدادی از پهپادهای اسرائیلی توسط حزب الله، ۲۰ پهپاد برای ارتش (رژیم) اسرائیل ساخته و فرستاده است.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی