حمله تند قالیباف به روحانی و ظریف در قم/ خجالت هم چیز خوبی است

کدخبر: ۶۵۵۲۸۷
اقتصادنیوز: نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برخی‌ها می‌گویند قانون راهبردی مجلس مانع حل برجام بود، خجالت هم چیز خوبی است.
حمله تند قالیباف به روحانی و ظریف در قم/ خجالت هم چیز خوبی است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محمد باقر قالیباف ظهر یکشنبه در جمع هواداران خود در مسجد امیرالمومنین علیه السلام قم گفت: مدیریت در دولت گذشته به گونه‌ای بود که در دوره کرونا روزی بالغ بر ۷۰۰ نفر در کشور جان خود را از دست می‌دادند و ما این دوره سخت را به برکت جوانان، مردم، مجلس و دولت سیزدهم پشت سر گذاشتیم.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت سیزدهم در مسیر خدمت رسانی به مردم قرار داشت که مشیت الهی اینگونه بود که رئیس جمهور شهید از بین ما بروند و سید الشهدای خدمت لقب بگیرند.

خبر مرتبط
محمدباقر قالیباف با نماینده آیت الله سیستانی دیدار کرد

اقتصادنیوز: «محمدباقر قالیباف» نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حجت الاسلام شهرستانی دیدار کرد.

قالیباف افزود: ارتباط من با شهید رئیسی به سال ۵۶ و در آغاز دوران نوجوانی و جوانی باز می‌گردد و این ارتباط در مسائل مختلف ادامه داشت. رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: ملت بزرگ ایران باید در جمعه این هفته تصمیم بگیرند و اینکه ملت بر سرنوشت خود حاکم باشند یادگار امام و شهدا است.

وی گفت: امروز برای حل مشکلات کشور نیازمند کار جهادی و تلاش مضاعف هستیم. قالیباف بیان کرد: قانون برنامه پنجم توسعه به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده و هر دولتی که سر کار بیاید باید این برنامه را ملاک عمل خود قرار دهد.

وی گفت: افرادی که در گذشته مسؤول بودند و نتوانستند کاری از پیش ببرند و امروز مجدد می‌خواهند که در این عرصه ورود کنند.

قالیباف با اشاره به اینکه دهه ۹۰ دهه خوبی برای مردم ما نبود، اظهار کرد: در دهه ۹۰ متوسط رشد اقتصادی کشور کمتر از یک درصد بود، آمار رشد نقدینگی ۲۶ برابر بود و کرونا هم روزانه جان چند صدنفر را می‌گرفت.

وی با بیان اینکه برخی‌ها می‌گویند قانون راهبردی مجلس مانع حل برجام بود، افزود: خجالت هم خوب چیزی است؛ وقتی ترامپ از برجام رفت، نشست خبری گرفتن و گفتند به زودی تصمیم می‌گیریم و شد چند ماه ولی کاری نکردند، اما مجلس با درایت قانون شورای راهبردی را تصویب کرد.

قالیباف ادامه داد: می‌گفتند اگر پروتکل الحاقی را لغو کنیم جنگ می‌شود؛ لغو کردیم آیا جنگ شد؟ غنی‌سازی را ۲۰ درصد کردیم آیا جنگ شد؟ غنی‌سازی را ۶۰ درصد کردیم جنگ شد؟ این کارها باعث شد آنها بپذیرند و وارد گفتگو با ما شوند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز ارزش معاملات خرد سهام افت کرد و شاخص‌ها رشد اندکی را ثبت کردند.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی