گمرک میزان واردات گوشی تلفن همراه در ۳ ماهه اول 1403 را اعلام کرد

کدخبر: ۶۵۵۳۱۱
اقتصادنیوز: رئیس کل گمرک ایران از واردات ۲ میلیون و ۴۹ هزار و ۲۷۹ دستگاه گوشی تلفن همراه در ۳ ماهه اول سال جاری به کشور خبر داد.
گمرک میزان واردات گوشی تلفن همراه در ۳ ماهه اول 1403 را اعلام کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا از گمرک، محمد رضوانی‌فر از واردات ۲ میلیون و ۴۹ هزار و ۲۷۹ دستگاه گوشی تلفن همراه طی ۳ ماهه اول سال جاری به دو شیوه تجاری و مسافری به کشور خبر داد و اظهار داشت: ارزش این تعداد گوشی تلفن همراه وارداتی در این مدت را ۵۲۷ میلیون و ۵۰۹ هزار دلار اعلام کرد.

خبر مرتبط
در 3 ماهه نخست 1403 چند تن شمش طلا وارد کشور شد؟

اقتصادنیوز: طبق اعلام گمرک ایران در ۳ ماهه سال جاری ۶.۶ تن شمش طلا از گمرکات کشور ترخیص و وارد کشور شده است.

معاون وزیر اقتصاد افزود: از مجموع گوشی تلفن همراه وارداتی به کشور در ۳ ماهه امسال، یک میلیون و ۹۵۰ هزار و ۴۸۳ دستگاه به شیوه تجاری و ۹۸ هزار و ۷۹۶ دستگاه به شیوه مسافری وارد کشور شده است.

وی با اشاره به اینکه مجموع واردات گوشی تلفن همراه به شیوه تجاری و مسافری در ۳ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش روبرو بوده است، اظهار داشت: واردات گوشی تلفن همراه در این مدت به لحاظ تعداد ۲۷ درصد و از حیث ارزش ۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش، آمار واردات گوشی تلفن همراه در این مدت شامل ردیف تعرفه ۸۵۱۷۱۳۹۰ به شرح گوشی های تلفن همراه هوشمند و کد تعرفه ۸۵۱۷۱۴۲۰ به شرح گوشی تلفن همراه با صفحه کلید غیر لمسی می‌باشد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی