واکنش تند حماس به اقدام وحشیانه نظامیان اسرائیل

کدخبر: ۶۵۵۳۱۲
اقتصادنیوز: یکی از رهبران حماس نسبت به استفاده نظامیان اسرائیل از جوانی فلسطینی به عنوان سپر انسانی و بستن او روی خودروی نظامی خود واکنش نشان داد.
واکنش تند حماس به اقدام وحشیانه نظامیان اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «عزت الرشق» تصریح کرد که دشمن صهیونیستی و شهرک‌نشینان اشغالگر به جنایات و تجاوزات خود علیه ملت فلسطین در کرانه باختری همزمان با ادامه نسل‌کشی در نوار غزه ادامه می‌دهند.

خبر مرتبط
حماس بیانیه داد/ مقاومت ملت فلسطین تا استقلال ادامه دارد

اقتصادنیوز: جنبش حماس با تاکید بر لزوم انجام اقدام بین‌المللی برای توقف توحش صهیونیست‌ها در نوار غزه تاکید کرد که اشغالگران تاوان جنایت‌های خود علیه غیرنظامیان فلسطینی را می‌پردازند.

وی افزود: سکوت جامعه جهانی و نهادهای حقوقی و نبود تحرکی حقیقی برای توقف جنایات اشغالگران به منزله چراغ سبز به رژیم صهیونیستی برای ارتکاب جنایات بیشتر خواهد شد.

نظامیان رژیم صهیونیستی در اقدامی وحشیانه و در جریان حمله روز شنبه به شهر جنین در کرانه باختری، یک جوان مجروح فلسطینی را مورد ضرب و شتم قرار داده و او را روی کاپوت خودروی نظامی خود بسته و از او به عنوان سپر انسانی در برابر حملات دیگر جوانان و مبارزان فلسطینی استفاده کردند.

این خبر در حالی منتشر می شود که وزارت بهداشت غزه طی بیانیه ای در دویست و شصت و یکمین روز جنگ اعلام کرد: ارتش رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته مرتکب سه جنایت در نوار غزه شده که این جنایات ۴۷ شهید و ۱۲۱ زخمی بر جای گذاشته است.

در بیانیه وزارت بهداشت غزه آمده است: از ابتدای حملات به نوار غزه تاکنون، ۳۷ هزار و ۵۹۸ فلسطینی شهید و ۸۶ هزار و ۳۲ فلسطینی دیگر زخمی شده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی