یک ساختمان اداری در خیابان ۱۶ آذر طعمه حریق شد+عکس

کدخبر: ۶۵۵۳۵۱
اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی در یک ساختمان اداری در خیابان ۱۶ آذر خبر داد.
یک ساختمان اداری در خیابان ۱۶ آذر طعمه حریق شد+عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی، در این‌باره گفت: در ساعت ۱۴:۲۲ ظهر امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه نردبام و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در بلوار کشاورز، خیابان ۱۶ آذر اعزام کرد. 

خبر مرتبط
وقوع آتش در جنگل‌های پلدختر/مهار حریق سخت شد+فیلم

اقتصادنیوز: معاون حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان با اشاره به کوهستانی بودن و گرمای هوا در مرز پل‌دختر و رومشکان گفت: در حال حاضر دو بالگرد در منطقه کار اطفا حریق جنگل‌ها را با کمک نیروهای منابع طبیعی انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان ظرف مدت سه دقیقه در محل حاضر شدند، گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در زیرزمین یک ساختمان سه طبقه اداری رخ داده و کانون آن یک انباری به مساحت حدود ۵۰ مترمربع است. در این انبار مقادیر زیادی لوازم التحریر، صندلی ضایعات و بشکه مایعات قابل اشتعال و ... نگهداری می‌شد و همین موضوع سبب احتمال گسترش آتش به طبقات بالایی شده بود و دود زیادی نیز فضای ساختمان را در برگرفته بود.

ملکی با بیان اینکه دود زیادی طبقات بالایی را فرا گرفته بود، گفت:‌ چند نفر در طبقات بالایی قرار داشتند که آتش‌نشانان این افراد را به فضای باز و محل امن انتقال دادند. همچنین گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز همزمان عملیات خود در طبقه منفی یک را برای اطفای حریق آغاز کرده و مدتی بعد موفق به خاموش کردن شعله‌های آتش شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت، اظهارکرد:‌ آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه دادند. همچنین گروهی از کارشناسان آتش‌نشانی نیز اقدامات خود برای یافتن علت حادثه را آغاز کردند.

63077197

63077198

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی