وقوع سیل و آبگرفتگی در این سه استان کشور

کدخبر: ۶۵۵۶۱۱
اقتصادنیوز: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر احمر کشور از امدادرسانی امدادگران این جمعیت به متاثرین از سیل و آبگرفتگی در استان‌های تهران، اردبیل و آذربایجان غربی خبر داد.
وقوع سیل و آبگرفتگی در این سه استان کشور

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،‌ بابک محمودی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: به دنبال وقوع سیل و آبگرفتگی در سه استان تهران، اردبیل  و آذربایجان غربی نجاتگران هلال احمر ماموریت‌های امدادی خود را آغاز کردند.

وی با اشاره به وضعیت استان اردبیل گفت: بر اساس گزارش‌های دریافتی در استان اردبیل آب گرفتگی موجب به تخلیه پنج باب منزل مسکونی در شهرستان کوثر شد. همچنین در پی آسیب دیدگی ۴۰ باب منزل مسکونی بر اثر سیل در روستای مورستان شهرستان خلخال شش تیم سیلاب و دو تیم واکنش سریع از جمعیت هلال احمر این شهرستان به مناطق آسیب دیده اعزام شده و امدادرسانی به حادثه دیدگان را آغاز کردند. 

خبر مرتبط
پیکر سومین فرد مفقودشده سیل کندوان پیدا شد

اقتصادنیوز: فرماندار چالوس از پیداشدن پیکر سومین فرد مفقودشده حادثه سیلاب کندوان خبر داد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ادامه داد: در استان تهران سیلاب و آبگرفتگی موجب  مسدود شدن شش راه مواصلاتی روستایی در شهرستان فیروزکوه شد.

به گفته محمودی امدادگران جمعیت هلال احمر در استان آذربایجان غربی نیز در پی وقوع آبگرفتگی یک باب منزل مسکونی را در شهرستان چالدران تخلیه کردند.

وی با بیان اینکه امدادگران سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر پس از صدور هشدار سازمان هواشناسی به حالت آماده باش درآمده بودند، گفت: آماده باش امدادگران همنچان ادامه دارد و عملیات امدادرسانی نیز کماکان در حال انجام است.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی