فوری/ خط شکن حمله به پزشکیان در مناظره پنجم؛ قاضی‌زاده شروع کرد+ فیلم

کدخبر: ۶۵۵۶۶۵
اقتصادنیوز: امیرحسین قاضی زاده هاشمی گفت: قائم مقام ستاد آقای روحانی فرمانده شات داون اینترنت بود.
فوری/ خط شکن حمله به پزشکیان در مناظره پنجم؛ قاضی‌زاده شروع کرد+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز، امیرحسین قاضی زاده هاشمی در پنجمین مناظره انتخاباتی در شبکه یک سیما گفت:  قائم‌مقام ستاد پزشکیان عامل اصلی فیلترینگ است. توسعه اینترنت و تغییر مبنای فیلترینگ را دنبال می کنیم تا اینترنت پرسرعت و امن تامین شود.

وی گفت: با بازار مکاره فیلترشکن چیزی به نام فیلترینگ وجود ندارد؛ ظاهراً مساله فقط بازار فیلترشکن بوده است. قائم مقام ستاد آقای روحانی فرمانده شات داون اینترنت بود. سند شش دانگ بزرگترین سلاخی اینترنت به اسم دولت آقای روحانی ثبت شده است.

قاضی زاده هاشمی گفت: افزایش نقش آفرینی زنان در کشور را دنبال می کنیم. ریشه تخریب اعتقادات مردم را باید در طول هشت سال (دولت روحانی) دنبال کرد. دختران و زنان ما حتی آنها که حجابشان متفاوت شده دردهای شنیدنی دارند. درد اینان خیانت آنهاست که با وعده های دروغین رایشان را ربودند.

وی گفت: دختران و زنان ما حتی آنها که حجابشان متفاوت شده دردهای شنیدنی دارند. درد اینان خیانت آنهاست که با وعده های دروغین رایشان را ربودند. آن بی حجابی اصلی که باید گشت ارشاد را بالای سرش می‌بردیم کسانی هستند که زندگی مردم را با خاک یکسان کردند. 

قاضی زاده هاشمی همچنین اعلام کرد که سر اژدهای هفت سر فساد را خواهم زد.

وی گفت: اجازه نمی دهیم شرایط اقتصادی کشور تفریح و گردش را از سبد خانوارهای ایرانی حذف کند. فرهنگ کارت با اعتبار سالانه مشخص در اختیار خانواده ها قرار می گیرد تا از خدمات فرهنگی، سفر، خرید اسباب بازی، کتاب، سینما با انتخاب خود استفاده کنند.

وی همچنین ادامه داد: تکمیل یا واگذاری پروژه های نیمه تمام دولت شهید رئیسی در استان های مختلف را دنبال می کنیم. پروژه های روی زمین مانده زیادی از گذشته مانده بود که در دولت شهید رئیسی مدیریت شد. 

قاضی زاده هاشمی بیان کرد: لایحه نظام جامع رسانه های عمومی را به مجلس می فرستیم. لایحه ای که در چند دولت معطل مانده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی