اسرائیل وحشت زده شد/ ایرانی‌ها در نابودی اسرائیل شوخی نمی‌کنند

کدخبر: ۶۵۵۷۰۱
رئیس یگان راهبردی نیروی هوایی رژیم صهیونیستی گفت: با گذشت بیش از هشت ماه از جنگ غزه تنها توانستیم ۳۵ تا۴۰ درصد از توانایی های حماس را نابود کنیم.
اسرائیل وحشت زده شد/ ایرانی‌ها در نابودی اسرائیل شوخی نمی‌کنند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رئیس یگان راهبردی نیروی هوایی رژیم صهیونیستی ضمن اینکه ایران برخوردار از فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای را مهم‌ترین چالش این رژیم دانست، اذعان کرد ایرانی‌ها زمانی که می‌گویند به دنبال نابودی اسرائیل هستند، شوخی نمی‌کنند.

وی گفت: حماس ۷ تا۱۰ درصد از مجموع تهدیدهایی که با آن مواجه هستیم را شکل می‌دهد. هرگاه تصمیمات سریع اتخاذ کردیم توانستیم بهتر با تهدیدات مقابله کنیم.

این مقام نظامی صهیونیست تاکید کرد: ایرانی‌ها زمانی که می‌گویند می‌خواهیم اسرائیل را نابود کنیم، شوخی نمی‌کنند. ایران هسته ای یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی است که با آن مواجه هستیم.

وی در بخش دیگری گفت که انصارالله یمن نه تنها تهدیدی برای رژیم اسرائیل محسوب می شوند بلکه بیش از ۳۵هزار نفر از آن‌ها خواهان مبارزه با این رژیم هستند.

این مقام صهیونیست در عین حال ادعا کرد: اسرائیل توانایی کافی برای بازدارندگی و مقابله با تمام چالش‌های امنیتی را دارد. اسرائیل باید دارای حاکمیت باشد و موشک‌ها وارد حریم هوایی آن نشوند. ما باید سیستمی ایجاد کنیم که سامانه‌های هوایی، زمینی و دریایی را ادغام و از امنیت ما محافظت کنند.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز ارزش معاملات خرد سهام افت کرد و شاخص‌ها رشد اندکی را ثبت کردند.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی