گفت‌وگوی باقری با معاون وزیر خارجه کره جنوبی

کدخبر: ۶۵۵۷۲۹
اقتصادنیوز: معاون وزیر خارجه کره جنوبی با سرپرست وزارت امور خارجه دیدار و در خصوص راه‌های توسعه روابط دوجانبه تهران و سئول گفتگو و تبادل نظر کرد.
گفت‌وگوی باقری با معاون وزیر خارجه کره جنوبی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرپرست وزارت امور خارجه با اشاره به ضرورت گفتگو و تبادل هیات های دیپلماتیک برای برنامه ریزی در زمینه توسعه مناسبات، بر آمادگی کشورمان برای گسترش همکاری های دوجانبه در حوزه های مختلف به خصوص در عرصه اقتصادی و تجاری تاکید کرد.

خبر مرتبط
علی باقری با مقام سعودی دیدار کرد + عکس

قائم مقام وزارت امور خارجه عربستان ابراز اطمینان کرد که با برگزاری موفقیت آمیز انتخابات ریاست‌ جمهوری و تشکیل دولت جدید، مردم ایران این مرحله را با موفقیت پشت سر خواهند گذاشت.

وی همچنین با اشاره به نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه در سایه حمایت مادی و نظامی آمریکا، بر ضروت همکاری دو کشور برای کمک رسانی انسانی به مردم مظلوم غزه تاکید کرد.

براساس اعلام وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ، معاون وزیر امور خارجه کره جنوبی نیز در این دیدار با تشکر از میزبانی خوب جمهوری اسلامی ایران و برگزاری نشست مجمع گفتگوی همکاری آسیا در تهران، شهادت شهید جمهور آیت الله رییسی و شهید خدمت دکتر امیرعبداللهیان را تسلیت گفت.

وی  با استقبال از توسعه و ارتقای روابط دوجانبه، به همکاری های خوب دو کشور برای آزادی منابع بلوکه شده در کره جنوبی اشاره و  ابراز امیدواری نمود در آینده نیز شاهد تقویت روابط دوجانبه در حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باشیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی