فوری/ حمله یمن به یک کشتی اسرائیلی با موشک بالستیک

کدخبر: ۶۵۵۷۴۹
اقتصادنیوز: سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه‌ای از هدف قرار گرفتن یک کشتی اسرائیلی در دریای عرب خبر داد.
فوری/ حمله یمن به یک کشتی اسرائیلی با موشک بالستیک

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن تازه‌ترین بیانیه این نیروها درباره عملیات علیه منافع رژیم صهیونیستی را قرائت کرد.

یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد در یک عملیات نظامی منحصر به فرد ، کشتی "MSC SARAH V"  اسرائیلی را در دریای عرب هدف قرار  دادیم.

خبر مرتبط
جشن عید غدیر یمنی‌ها روی کشتی اسرائیلی توقیف شده+‌ فیلم

اقتصادنیوز: تصاویری از جشن عید غدیر یمنی ها روی کشتی اسرائیلی توقیف شده توسط یمنی ها ببینید.

وی خاطر نشان کرد این عملیات منحصر به فرد با استفاده از یک موشک بالستیکی جدید انجام شد که پس از آزمایش موفقیت آمیز اخیر مورد استفاده نیروهای مسلح قرار گرفته است، موشک شلیک شده به دقت به هدف اصابت کرده است.

وی افزود ویژگی موشک جدید، اصابت دقیق به اهداف و در مسافت های طولانی است، همانطور که این  عملیات آن را اثبات کرد.

یحیی سریع گفت عملیات جدید در هدف قرار دادن کشتی اسرائیلی در ادامه حمایت از مردم فلسطین و رزمندگانشان و در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه صورت گرفته است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که ما  همچنان به توسعه  توانمندی های نظامی خوددر راستای تقویت نقش جهادی برای پشتیبانی نظامی از مقاومت فلسطین و دفاع از یمن در برابر متجاوزان آمریکایی و انگلیسی ادامه خواهیم داد.

وی تصریح کرد که عملیات نیروهای مسلح یمن تنها در صورتی متوقف خواهد شد که  تجاوزات رژیم صهیونیستی و محاصره مردم فلسطین در نوار غزه پایان یابد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی