قالیباف: من خودم را متعلق به خوزستان می‌‌دانم

کدخبر: ۶۵۵۷۵۱
اقتصادنیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: من خودم را متعلق به خوزستان می دانم، من همه جوانی ام را در این سرزمین بودم و در این شهر و در خرمشهر زیر توپ زندگی کردم.
قالیباف: من خودم را متعلق به خوزستان می‌‌دانم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محمدباقر قالیباف سه شنبه شب در جمع هواداران خود در مصلای اهواز اظهار کرد: قبل از هر چیز امروز که روز عید غدیر و دهه امامت و ولایت است را به شما مردم شهید پرور خوزستان عرض می گویم. به سهم خودم قدردانی می‌کنم که در این وقت از شب از استقبال شما مردان و زنان خوزستان که تا این موقع از شب در مصلای اهواز حضور دارید.

خبر مرتبط
قالیباف خطاب به روحانی: اگر نگذاشتند نفت بفروشید و واکسن وارد کنید چرا برجام را رها نکردید؟

اقتصادنیوز: کاندیدای انتخابات گفت: دولت جناب روحانی گفتند به ما دو هفته فرصت دهید شد؛ سه هفته چهار هفته کشور رفت در یک حالت بلاتکلیفی امروز می‌شنویم که می‌گویند نگذاشند نفت بفروشیم نگذاشتند و واکسن وارد کنیم اگر نگذاشتند چرا برجام را رها نکردید؟.

وی با بیان اینکه من خودم را متعلق به خوزستان می دانم، من همه جوانی ام را در این سرزمین بودم و در این شهر و در خرمشهر زیر توپ زندگی کردم، افزود: این سرزمینی است که حضرت امام فرمودند: «خوزستان دین خود را به ایران و اسلام ادا کرده است». خوزستان شهدای بزرگی تقدیم کشور کرده است شهید علی هاشمی که هم رزم و رفیق ما بود، یکی از این شهدای گرانقدر است. شهید بقایی، شهید دقایقی، شهید جهان آرا و همه شهدای این سرزمین که بیش از ۱۴ هزار شهید هستند. این استان جایی است که همه ایران در این سرزمین شهید دادند و به این استان علاقمند هستند.

خبر مرتبط
واکنش قالیباف به شایعه کناره‌گیری‌اش/اگر قرار بود کنار بکشم، در مجلس می‌ماندم+فیلم

اقتصادنیوز: کاندیدای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: کناره‌گیری من شایعه است.

قالیباف عنوان کرد: انتخابات براساس قانون اساسی مهم‌ترین جایی است و ثمره شهدا و انقلاب و امام ما این است که مردم بر سرنوشت خود حاکم هستند. در روز جمعه ما می‌خواهیم مهمترین و عالی‌ترین مسؤول اجرایی را انتخاب کنیم، اگر تحول، تغییرات و حل مشکلات را می‌خواهیم باید هم در مشارکت و هم در انتخاب باید مورد توجه باشد.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: باید بتوانیم بعد از شهادت شهید رئیسی بر مشکلات کشور به فضل الهی مسلط شویم و بتوانیم اینها را حل و فصل کنیم. باید به گونه‌ای عمل کنیم که این‌هایی که دهه قبل مشکل اقتصادی وارد کردند، دوباره تکرار نشوند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی