شبیه‌ساز این هواپیما در شیراز رونمایی شد

کدخبر: ۶۵۵۹۰۵
اقتصادنیوز: شبیه‌ساز هواپیمای ترابری سی ۱۳۰ با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایگاه شکاری شهید دوران شیراز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
شبیه‌ساز این هواپیما در شیراز رونمایی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، امیر حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در پایگاه هوایی شیراز ضمن بازدید از بخش‌های مختلف، پروژه شبیه ساز هواپیمای ترابری سی ۱۳۰ در پایگاه شکاری ترابری شهید دوران شیراز مورد بهره برداری قرار گرفت.

امیر حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی الهی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آئین افتتاحیه پروژه شبیه ساز سی ۱۳۰ گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران و تحت زعامت فرماندهی معزز کل قوا (دام عزه) مسیر حرکت نیروی الهی هوایی رو به پیشرفت و ترقی بوده و مهمترین دلایل این پیشرفت و موفقیت، تلاش شبانه روزی دانشمندان و نخبگان جوان نیروی هوایی الهی است.

وی ضمن تقدیر از حمایت‌های مجموعه پایگاه هوایی شهید دوران در پشتیبانی از پروژه شبیه ساز سی ۱۳۰ از تلاش‌های شبانه روزی و ارزنده تعدادی از نخبگان فعال در این عرصه تقدیر کرد.

خبر مرتبط
قیمت بالای بلیت هواپیما وزیر راه را هم عصبانی کرد

اقتصادنیوز: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به حکم جدید دیوان عدالت در رابطه با سلب اختیار از وزارت راه یرای قیمت گذاری بلیت هواپیما گفت: ما نمی‌توانیم به مردم ظلم کنیم و متاسفانه با حکم جدید دیوان عدالت شاهد رشد بسیار بالایی در قیمت بلیت هواپیما هستیم.

فرمانده نیروی هوایی با اشاره به اهمیت روزهای پیش رو و چهاردهمین دوره انتخاب ریاست جمهوری بر مشارکت فعال و گسترده و همه جانبه کارکنان و خانواده‌های نیروی هوایی در آزمون بزرگ روز جمعه ۸ تیر تاکید کرد و انتخابات را مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران برشمرد.

امیر واحدی در ادامه بازدید این سفر از نمایشگاه دستاوردهای فنی مهندسی در حوزه دفاعی بازدید و سالن تیراندازی، ساختمان ضربت و همچنین مرکز مانیتورینگ پایگاه را افتتاح کرد.

خبر مرتبط
نرخ گذاری بلیت هواپیما متولی ندارد؟+ پیشنهاد این نماینده مجلس

اقتصادنیوز: یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید متولی تعیین نرخ بلیت هواپیما باید وزارت راه و شهرسازی باشد.

امیر واحدی، در پایان با کارکنان و خانواده‌های دارای مشکلات حاد دیدار و گفتگو کرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی