این مفقودان سیل سوادکوه زنده پیدا شدند

کدخبر: ۶۵۶۰۲۴
اقتصادنیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به مفقودی پنج نفر در حادثه سیل سوادکوه گفت: ۳ مفقودی این حادثه در بیمارستان بستری هستند و جسد یکی از مفقودان نیز در مسیر رودخانه تلار کشف شد.
این مفقودان سیل سوادکوه زنده پیدا شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، غلامعلی فخاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران در ساری گفت: پس از حادثه سیلاب پنجم تیر در سوادکوه مفقودی پنج نفر اعلام شد که از سرنشینان خودروها بودند و امدادگران برای یافتن مفقودان به منطقه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه پس از جست‌وجو مشخص شد سه نفر از پنج مفقودی پس از مصدومیت در سیل برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند افزود: پیکر یکی از 2 مفقودی که بانوی 25 ساله بود از رودخانه تلار و در 40 کیلومتری وقوع حادثه بیرون کشیده شد.

فخاری افزود: 32 گروه امدادی در منطقه حاضر و هم‌اکنون مشغول بازگشایی مسیر هستند.

خبر مرتبط
آخرین وضعیت امدادرسانی در سیل سوادکوه/ این جاده به زودی بازگشایی می‌شود

اقتصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران آخرین وضعیت اقدامات انجام شده برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده در سیل سوادکوه را تشریح کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه در حال حاضر بخشی از مسیر بازگشایی شده است، تصریح کرد:  پس از وقوع حادثه سیل در  محور سوادکوه و منطقه پل‌سفید 6 تیم امدادی با تیم‌های 17 گانه پشتیبانی ساری، جویبار، قائمشهر، سوادکوه شمالی،  بابل، آمل، بابلسر، فریدونکنار بندپی به منطقه اعزام شدند. 2 تیم واکنش سریع هم از استان تهران در محل حادثه مشغول شدند.

وی با بیان اینکه  208 نفر حادثه‌دیده از خدمات هلال‌احمر بهره‌مند شدند افزود: 43 نفر نجاتگر داوطلب با بکارگیری 7 دستگاه خودرو آمبولانس و 12دستگاه خودرو کمک‌دار، بکارگیری شد.

فخاری اضافه کرد: در این عملیات 27 مورد تخلیه آب منازل مسکونی در روستاهای کردآباد، آزادشهر و پل سفید انجام شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی