پیام دبیر کل جهاد اسلامی در چهلمین روز شهادت ابراهیم رئیسی

کدخبر: ۶۵۶۰۸۸
اقتصادنیوز: دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین در مراسم چهلمین روز شهادت شهدای خدمت گفت: آمده‌ایم تا یاد رئیس‌جمهور شهید را گرامی بداریم.
پیام دبیر کل جهاد اسلامی در چهلمین روز شهادت ابراهیم رئیسی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی در چهلمین روز شهادت شهید رئیسی و همراهان بعد از  سلام و درود بر رسول خدا و اصحاب گرامیش و خانواده معزز شهید رئیسی و عبدالهیان و شهدا و رئیس‌جمهور موقت و همچنین مردم شریف ایران، گفت: آمده‌ایم به همراه هیاتی از رهبران مقاومت فلسطین تا در این روز غم انگیز کنار شما باشیم تا بگوییم راه شهدا را ادامه خواهیم داد. آمده‌ایم تا یاد رئیس‌جمهور شهید را گرامی بداریم که نقش بزرگی در منطقه داشت و کارهای بزرگی انجام داد که برخی از آنها را می‌دانیم و برخی را نمی‌دانیم.

خبر مرتبط
سخنرانی سید حسن نصرالله در چهلمین روز شهادت شهدای خدمت+ فیلم

اقتصادنیوز :سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانی در چهلمین روز شهادت شهید آیت‌الله رئیسی و همراهانش به ملت ایران مجددا تسلیت گفت.

وی افزود: شهید رئیسی با تمام قدرت به نام ملت ایران از ملت فلسطین دفاع کرد و این سخنان همچنان ادامه دارد و موثر است. ما در طوفان الاقصی از حمایت جمهوری اسلامی ایران یاد می‌کنیم و مواضع جمهوری اسلامی و رئیس جمهور شهیدش را فراموش نمی‌ کنیم. به این مناسب از ملت ایران و در راس آن رهبر جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌کنم. به امید خدا با هم به سمت فلسطین تا قدس و پیروزی این مسیر را ادامه می‌دهیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی