واکنش وزیر ارتباطات به اظهارات روحانی: بیشتر توصیف دولت ۸ ساله خودتان بود

کدخبر: ۶۵۶۱۲۳
زارع پور خطاب به اظهارات حسن روحانی نوشت: بیشتر آمارهای آقایان از واردات واکسن و رشد اقتصادی تا تورم در دولتشان از این جنس است،اما ما با آمار و مستندات برای ثبت در تاریخ می‌گوییم نه بیان آرزوها.
واکنش وزیر ارتباطات به اظهارات روحانی: بیشتر توصیف دولت ۸ ساله خودتان بود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات در شبکه اجتماعی ویراستی با اشاره به سخنان رئیس دولت یازدهم و دوازدهم در خصوص‌ دستاوردهای دولت سیزدهم، گفت: باز هم تحریف و دروغ و اتهام زنی؛ طوری سخنوری کردید که بیشتر توصیف دولت ۸ ساله خودتان بود.وی افزود: مردمی که گفتید پاسخ زحمات رییس جمهور خود را در خیابانها و مراسمات مردمی دادند؛ این اظهاراتتان هم مثل مطلب نادرستتان در مورد اجرای شبکه ملی اطلاعات بود.

این ویراست در راستای سخنان روحانی بود که گفته بود : «مردم ایران 3سال رنج مداوم را تحمل کردند، ۳سال تورم بالای ۴۰درصد را تحمل کردند، فشارهای اجتماعی و بداخلاقی را در این چند سال در خیابان تحمل کردند.»

زارع‌پور، همچنین در ویراست دیگری نوشته است: «بیشتر آمارهای آقایان از واردات واکسن و رشد اقتصادی تا تورم در دولتشان از این جنس است،اما ما با آمار و مستندات برای ثبت در تاریخ می‌گوییم نه بیان آرزوها. . . وی افزود: در کمتر از 3سال، الحمدلله پیشرفت حدود 20درصدی «شبکه ملی اطلاعات» را به بیش از 60 درصد رساندیم. یعنی در کمتر از 3 سال، دو برابرِ 2 دولت قبل کار کرده‌ایم.
#دولت_دوازدهم#وزیر_ارتباطات#آمار_غلط
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی