تجمع صهیونیست‌های معترض مقابل خانه نتانیاهو

کدخبر: ۶۵۶۱۳۲
هزاران نفر از شهرک‌نشینان با تجمع مقابل منزل شخصی بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواستار استعفای او شدند.
تجمع صهیونیست‌های معترض مقابل خانه نتانیاهو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، هزاران شهرک‌نشین به همراه خانواده های اسرای صهیونیست و منتقدان سیاست‌های نخست وزیر رژیم صهیونیستی، امشب در قدس اشغالی در برابر خانه نتانیاهو تظاهرات برگزار کردند.

منابع عبری زبان تعداد معترضان امشب در قدس اشغالی را ۵۰ هزار نفر برآورد کرده‌اند.

صهیونیست‌ها و خانواده‌های اسرای صهیونیست با سر دادن شعارهایی نتانیاهو و کابینه افراطی او را مقصر شکست در جنگ غزه و ماندن فرزندانشان در اسارت دانستند.
خبر مرتبط
جلسه کابینه امنیتی اسرائیل تعطیل شد/ نتانیاهو و اسموتریچ به جان هم افتادند

اختلاف بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با «بزالل اسموتریچ» وزیر دارایی این رژیم موجب تعلیق جلسه کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی شد.

حملات رژیم صهیونیستی در حالی وارد دویست و شصت ‌و پنجمین روز شده است که تحولات میدانی پس از حدود ۹ ماه، شکست طرح‌های نظامی رژیم اشغالگر و شکست عملیات نظامی در غزه را نشان می‌دهد؛ چراکه مقاومت تاکتیک‌های جدید در نبرد را در دستور کار قرار داده است، تاکتیک‌هایی که منجر به فرسودگی و شکست اطلاعاتی ارتش این رژیم شده است.

شکست ارتش رژیم صهیونیستی و کابینه نتانیاهو در دستیابی به اهداف جنگ انتقادهای داخلی از کابینه وی را تشدید کرده است و ساکنان سرزمین‌های اشغالی خواستار کناره‌گیری وی از سمت نخست‌وزیری و برگزاری انتخابات هستند.

خبر مرتبط
اقدام جدید نتانیاهو علیه برنامه هسته‌ای ایران

اقتصادنیوز: نخست‌وزیر اسرائیل کارگروه‌های متمرکز بر برنامه هسته‌ای ایران را که شامل اعضای وزارتخانه‌های جنگ و خارجه و همچنین دستگاه‌های اطلاعاتی می‌شود، احیا کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی