وقوع حادثه امنیتی در آب‌های یمن

کدخبر: ۶۵۶۲۰۶
اقتصادنیوز: منابع خبری از وقوع حادثه امنیتی در آب‌های یمن خبر دادند.
وقوع حادثه امنیتی در آب‌های یمن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سازمان تجارت دریایی انگلیس از وقوع حادثه امنیتی در فاصله ۱۵۰ مایلی دریایی شمال غربی الحدیده واقع در یمن خبر داد.

منابع رسانه‌ای تا بدین لحظه جزئیات بیشتری از این «حادثه امنیتی» منتشر نکرده‌اند.

تکرار حوادث دریایی در حوالی یمن در حالی است که عملیات نیروهای مسلح این کشور علیه کشتی‌های عبوری رژیم صهیونیستی از آبراه‌های نزدیک به یمن همچنان ادامه داشته و تشدید شده است.

نیروهای مسلح یمن در ماه‌های گذشته در حمایت از مردم غزه، چند کشتی رژیم صهیونیستی یا کشتی‌های حامل کالا برای این رژیم را که در دریای سرخ، اقیانوس هند و تنگه باب‌المندب عازم سرزمین‌های اشغالی بودند، هدف قرار داده است.

نیروهای مسلح یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم اسرائیل حملات خود را به نوار غزه و کشتار مردم این منطقه متوقف نکند، حملات به کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی و کشتی نیروهای ائتلاف حامی رژیم صهیونیستی را در دریای سرخ ادامه خواهند داد.

آمریکا و انگلیس اخیرا چندین بار به بهانه صیانت از کشتیرانی بین‌المللی علیه مواضع نیروهای یمنی حمله کردند اما این اقدامات نتوانسته است حملات علیه کشتی‌های وابسته به رژیم صهیونیستی در دریای سرخ را مهار و بازدارندگی ایجاد کند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی