فرمانده مرزبانی انتظامی خبر داد:

تأمین نظم و امنیت مرزها در روز برگزاری انتخابات

کدخبر: ۶۵۶۲۶۵
اقتصادنیوز:‌ فرمانده مرزبانی انتظامی از تأمین امنیت مرزها در ایام انتخابات خبر داد و گفت: مرزبانان همراه مرزنشینان ضمن تأمین نظم و امنیت مرزها به تکلیف شرعی خود که همان حضور در انتخابات است عمل می‌کنند.
تأمین نظم و امنیت مرزها در روز برگزاری انتخابات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی پس از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری امروز بر تأمین امنیت پایدار مرزهای سراسر کشور در ایام انتخابات تأکید کرد و گفت: مرزبانان غیور درکنار مرزنشینان که در واقع همان مرزبانان واقعی هستند در لحظه سرنوشت ساز انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری با تمام وجود و سرشار از عشق و محبت در پای صندوق‌های رای حاضر شده و فرد اصلح که در تراز انقلاب اسلامی باشد را انتخاب خواهند کرد.

وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با وجود رهبری مقتدر و حکیم، در دنیا و جهان اسلام از یک استحکام و صلابت مثال زدنی برخوردار است.

فرمانده مرزبانی انتظامی بر آمادگی صد در صدی عملیاتی و رزمی مرزبانان برای تأمین امنیت مرزها در ایام انتخابات تأکید کرد و گفت: مرزبانان سلحشور، همراه و همدوش مرزنشینان ضمن تأمین نظم و امنیت مرزها به تکلیف شرعی خود که همان حضور در انتخابات است عمل می‌کنند.

گودرزی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در آغاز رای گیری اظهارکرد: سرافرازی ملت ایران در انتخابات پیش رو به‌واسطه مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح خواهد بود؛ بدون تردید، مشارکت حداکثری و حضور همه‌جانبه آحاد ملت شریف و قدرشناس ایران در انتخابات، تأثیر شگرفی در امنیت بیش از پیش مرزها، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی در پی خواهد داشت.


 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی