پیام توئیتری زاکانی/تشویق هواداران به دعوت در انتخابات+عکس

کدخبر: ۶۵۶۴۵۶
اقتصادنیوز: اندیدای مستعفی انتخابات ریاست جمهوری در پیامی تاکید کرد: وظیفه همگان بویژه تمام ستادها و هواداران اینجانب است تا تمام تلاش خویش را بکار گیرند و علاوه بر خویش، دیگران را هم برای رای به جلیلی در دور دوم متقاعد و آرای بیشتری جلب کنند.
پیام توئیتری زاکانی/تشویق هواداران به دعوت در انتخابات+عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا ۚ وَاذْکُرُوا نِعْمَتَ اللَّهِ عَلَیْکُمْ إِذْ کُنْتُمْ أَعْدَاءً فَأَلَّفَ بَیْنَ قُلُوبِکُمْ فَأَصْبَحْتُمْ بِنِعْمَتِهِ إِخْوَانًا وَکُنْتُمْ عَلَیٰ شَفَا حُفْرَةٍ مِنَ النَّارِ فَأَنْقَذَکُمْ مِنْهَا ۗ کَذَٰلِکَ یُبَیِّنُ اللَّهُ لَکُمْ آیَاتِهِ لَعَلَّکُمْ تَهْتَدُونَ ﴿۱۰۳ آل‌عمران﴾

photo_2024-06-29_15-31-57

هفته پیش رو، مهمترین و سرنوشت‌سازترین روزهای جبهه انقلاب است. اگر دور اول در تطبیق شاخص‌های اصلح بر نامزدهای جریان انقلاب، در بدنه نیروهای انقلابی اختلاف نظر وجود داشت، الان خداوند متعال به برکت خون شهدا، فرصتی دوباره نصیب ما کرده است و دیگر دور دوم اختلاف نظری نیست و آقای دکتر سعیدجلیلی تنها مصداق اصلح خواهد بود. باتشکر از زحمات آقایان دکتر قالیباف و دکتر قاضی زاده و تمام هواداران ایشان، اکنون وظیفه همگان بویژه تمام ستادها و هواداران اینجانب است تا تمام تلاش خویش را بکار گیرند و علاوه بر خویش، دیگران را هم برای  رای به جلیلی در دور دوم متقاعد و آرای بیشتری جلب کنند. اطمینان دارم آقای دکتر قالیباف هم شخصا و فداکارانه به میدان خواهند آمد و با تمام توان در تعیین رئیس جمهور دولت چهاردهم برای تداوم شهید رئیسی، نقش کلیدی خویش را ایفا خواهند کرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی