عملکرد بایدن در مناظره اول صدای اوباما را هم درآورد/ عملکرد بدی داشت

کدخبر: ۶۵۶۶۲۹
اقتصادنیوز:‌ «باراک اوباما» رئیس‌جمهور پیشین آمریکا اذعان کرد که «جو بایدن» طی اولین مناظره انتخاباتی ۲۰۲۴ عملکرد «بدی» داشته اما در عین حال پیام کوبنده‌ای را به رقیب او «دونالد ترامپ» ارسال کرد.
عملکرد بایدن در مناظره اول صدای اوباما را هم درآورد/ عملکرد بدی داشت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،‌ او در ادامه پیامش نوشت: «این انتخابات بین فردی است که حقیقت را می‌گوید، درست و غلط را از هم تشخیص می‌دهد و آن را مستقیم به مردم آمریکایی تحویل می‌دهد و فرد دیگری که برای منافع خودش دروغ می‌بافد. مناظره این مسئله را تغییر نداد و به همین خاطر چیزهای زیادی در انتخابات ماه نوامبر در خطر است.»

باراک اوباما،رئیس جمهور پیشین آمریکا در پیامی شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق)، نوشت: طرح پایان جنگ غزه که از سوی جو بایدن ارائه شد، طرحی روشن، واقع بینانه و عادلانه است.

خبر مرتبط
مرسدس بنز سراغ این خودروها رفت/ غول خودروسازی چه در سر دارد؟

اقتصادنیوز: مرسدس بنز بیش از برنامه‌ریزی قبلی برای موتورهای احتراقی هزینه می‌کند.

اولین مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا پنجشنبه شب برگزار شد و «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات و «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری‌خواه پیرامون مسائل مختلفی اظهار نظر کردند اما نکته حائز اهمیتی که توسط برخی از رسانه‌ها برجسته شده، عملکرد ضعیف و لکنت زبان رئیس‌جمهور کنونی آمریکا بوده که همین مسئله بر نظرسنجی‌های پس از مناظره تاثیراتی داشته است.

«هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه سابق آمریکا نیز در پیامی در ایکس نوشت: «من به بایدن رای خواهم داد.»

او با اشاره به اولین مناظره انتخاباتی ۲۰۲۴ نوشت: «انتخابات بین فردی است که به شما، حقوقتان و آینده‌تان اهمیت می‌دهد و کسی که فقط به فکر خودش است.»

کلینتون هم‌چنین تاکید کرد: «این انتخابات بین یک جنایتکار محکوم به انتقام و رئیس‌جمهوری است که نتایج را برای مردم آمریکا ارائه می‌دهد. مهم نیست چه چیزی در مناظره رخ می‌دهد، انتخاب آسان است.»

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی