حملات ارتش اسرائیل به شهرک‌هایی در جنوب لبنان

کدخبر: ۶۵۶۹۰۰
اقتصادنیوز: ارتش اسرائیل حملاتی را به مناطقی در جنوب لبنان انجام داده است.
حملات ارتش اسرائیل به شهرک‌هایی در جنوب لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ارتش رژیم صهیونیستی از صبح امروز (دوشنبه) حملاتی را به شهرک‌های جنوب لبنان از جمله مارون الراس، عیترون، رب ثلاثین، بلیدا و کفرکلا انجام داد.

خبر مرتبط
حمایت شورای هماهنگی مقاومت عراق از حزب الله لبنان + جزئیات

اقتصادنیوز: شورای هماهنگی مقاومت عراق آمریکا را تهدید کرد در صورت حمله تل آویو به لبنان، جنبش مقاومت عراق مواضع واشنگتن در منطقه را هدف قرار خواهد داد.

همچنین به گفته خبرنگار المیادین، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی با پرواز در ارتفاع پایین در مناطق جنوب لبنان دیوار صوتی را شکستند.

در این راستا «حسین الحاج حسن» نماینده فراکسیون حزب‌الله در پارلمان لبنان گفت: اگر دشمن به یک کار احمقانه فکر کند یا حماقتی انجام دهد با عذابی شدید مواجه خواهد شد که بر ناتوانی، مشکل بازدارندگی و بحران‌های این رژیم می‌افزاید. اگر دشمن فکر می‌کند که می‌تواند مقاومت را بترساند اشتباه می‌کند. محور مقاومت به پشتیبانی از غزه ادامه می‌دهد.

همزمان با ادامه درگیری‌ها بین مقاومت لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای لبنان و اراضی اشغالی و هشدارها نسبت به تشدید تنش، نخست‌وزیر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اخیرا تاکید کردند که به توافق با لبنان برای حل تنش‌های مرزی تمایل دارند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۰ تیر

   اقتصادنیوز:‌ در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی