هر کاندیدا چند سازه تبلیغاتی در پایتخت دارد؟

کدخبر: ۶۵۶۹۴۰
اقتصادنیوز: همزمان با برگزاری دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری آیین قرعه‌کشی اختصاص سازه‌های تبلیغات شهری به نامزدها در تهران برگزار شد.
هر کاندیدا چند سازه تبلیغاتی در پایتخت دارد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا،  آیین قرعه‌کشی اختصاص سازه‌های تبلیغات شهری تهران به نامزدهای مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری با حضور حامد شایان رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران، مهدی مذهبی مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، نمایندگان دو کاندیدای راه یافته به مرحلهٔ دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و تنی چند از مدیران سازمان زیباسازی در محل سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار شد.

بر اساس گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری به هر نامزد ۵۰ سازه تبلیغاتی که شامل ۳۸ عرشه و ۱۲ بیلبورد است تخصیص داده شد.

خبر مرتبط
پاسخ عباس عبدی به یک شایعه انتخاباتی: آیا آرای کاندیداها را در عدد3 صرب کرده بودند؟

اقتصادنیوز: عباس عبدی، در پاسخ به ادعاهای برخی از کانال‌ها و رسانه‌ها مبنی بر ضریب 3 گرفتن مشارکت گفت: «هدف انتشار این مطلب مشخص است. این مطلب جهت ایجاد ابهام مطرح‌شده تا مشارکت مردم در انتخابات را کاهش دهد. اما واقعیت این است که بدبینی‌هایی نسبت به انتخابات گذشته به‌ویژه نسبت به انتخابات 1388 این شائبه را ایجاد می‌کند که این نوع استدلال‌ها پذیرفته شود.»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی