آخرین وضعیت بازگشایی محورهای مسدود شده بر اثر سیل

کدخبر: ۶۵۷۰۴۷
اقتصادنیوز: مدیرکل تجهیزات سازمان راهداری گفت: تمامی محور‌های شمالی به ویژه در بخش‌های روستایی که بر اثر سیل دچار انسداد شده بودند ظرف ۴۸ ساعت بازگشایی شدند.
آخرین وضعیت بازگشایی محورهای مسدود شده بر اثر سیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، جمشیدی، مدیرکل ماشین آلات و تجهیزات سازمان راهداری  با بیان اینکه محور فیروزکوه _ قائم شهر که براثر سیل چند روز گذشته مسدود شده بود با کمک نیروهای سازمان راهداری ظرف مدت ۴۸ ساعت بازگشایی شد، گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی که صادر شده بود نیروهای سازمان راهداری آمادگی لازم برای بروز سیل را داشتند اما با توجه به بارش های سیل آسا در طول شب برخی از محورهای این منطقه از منطقه سوادکوه و محور فیروزکوه _ قائم شهر به دلیل ریزش کوه در این محور مسدود شد.

وی افزود: نیروهای راهداری که بخشی از آنها از تهران اعزام شده بودند ظرف مدت چند ساعت محورهایی را که بر اثر سیل و ریزش کوه مسدود شده بودند بازگشایی کردند که در این محور از حدود ۴۰ دستگاه ماشین آلات که تعدادی از آنها از تهران اعزام شده بود استفاده شد.

جمشیدی بیان کرد: ۱۲۸ نیروی راهدار اقدام به آواربرداری از این محور کردند و در حال حاضر تمامی محورهای روستایی هم بازگشایی شده و بخشی از محور فیروزکوه _ قائم شهر که بخش آسفالتی آن آسیب دیده بود در حال ترمیم است و هنوز خسارت های آنها برآورد نشده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی