غافلگیری بزرگ رامبد جوان/ مجری «خندوانه» دست روی پروژه جنجالی گذاشت

کدخبر: ۶۵۷۱۰۳
اقتصادنیوز: سری دوم فیلم سینمایی «سن‌پطرزبورگ» پس از ۱۵ سال با تغییر کارگردان و پس از نگارش فیلمنامه در ۱۴۰۴ ساخته خواهد شد.
غافلگیری بزرگ رامبد جوان/ مجری «خندوانه» دست روی پروژه جنجالی گذاشت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در سال‌های گذشته هر از گاهی خبرهایی درباره ساخت قسمت دوم فیلم سینمایی «سن‌پطرزبورگ» منتشر می‌شد که پس از گمانه‌زنی‌های متعدد، مدتی قبل نام رامبد جوان خیلی جدی‌تر به عنوان کارگردان این فیلم مطرح شد.

جوان در گفت‌وگویی با ایسنا با بیان اینکه کارگردانی این فیلم را پذیرفته، گفت: فیلمنامه «سن‌پطرزبورگ ۲» هنوز نوشته نشده و پیمان (قاسم‌خانی) آن را خواهد نوشت. حمید اعتباریان هم تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده دارد و فیلم را سال آینده خواهیم ساخت.

  «سن‌پطرزبورگ» سال ۱۳۸۸ به کارگردانی بهروز افخمی و با بازی پیمان قاسم‌خانی و محسن تنابنده در نقش دو کاراکتر اصلی فیلم ساخته شد.  

همچنین افخمی پس از آنکه مدتی قبل درباره ساخت سری دوم و تغییر کارگردان فیلم خبرهایی منتشر شده بود، به ایسنا گفت: اتفاق خوبی است و امیدوارم موفق باشند.

او در پاسخ به اینکه آیا قصد نداشته خودش قسمت دوم فیلم را بسازد، گفت: نه، چون فکر می‌کنم بازیگران فیلم یعنی پیمان و محسن برای نقش‌هایی که بازی می‌کردند زیادی سن و سال‌دار شدند و دیگر نقش آن شارلاتان‌های بانمک در اوایل میانسالی به آن‌ها نمی‌خورد. البته در این سال‌ها چند بار با آقای اعتباریان (تهیه‌کننده) صحبت کرده بودیم ولی تا قبل از اینکه بازیگرها به سن‌و سالی برسند داستان خوبی پیدا نکردیم. با این حال امیدوارم این بار به ساخت قسمت دوم «سن‌پطرزبورگ» به نتیجه برسد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی