یک بام و دو هوای جواد آقایی‌پور/ تردید مهاجم گلزن برای پیوستن به استقلال

کدخبر: ۶۵۷۱۱۴
اقتصادنیوز :مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال استقلال خوزستان هنوز تصمیم نهایی خود برای پیوستن به دو تیم مطرح لیگ برتر را نگرفته است.
یک بام و دو هوای جواد آقایی‌پور/ تردید مهاجم گلزن برای پیوستن به استقلال

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، جواد آقایی پور مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال استقلال خوزستان نقش پررنگی در بقای این تیم در لیگ برتر داشت و توانست با ۹ گل زده بهترین گلزن تیمش در فصل گذشته باشد.

پس از اتمام مسابقات لیگ برتر، آقایی پور با پیشنهاداتی از دو باشگاه استقلال تهران و سپاهان و همچنین تیم اورنبرگ روسیه مواجه شد. حضور این بازیکن در لیگ فوتبال روسیه منتفی شده و او قصد دارد فوتبال خود را در یکی از دو تیم استقلال خوزستان و سپاهان دنبال کند. در روزهای گذشته مدیران سپاهان مذاکرات خوبی را با آقایی پور داشته‌اند و از سویی این بازیکن مذاکراتی را نیز با استقلال تهران داشته است.

با توجه به اینکه آقایی پور تحت قرارداد با باشگاه استقلال خوزستان است هر تیمی که خواهان جذب اوست باید مبلغی در حدود ۳۰ میلیارد تومان به این باشگاه بابت صدور رضایت‌نامه آقایی پور پرداخت کند؛ همین امر باعث شده تا هزینه انتقال مهاجم جوان استقلال خوزستان به تیم جدید بالا رود. با این حال هر دو باشگاه خواهان جذب او هستند و باید دید آقایی پور در نهایت چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی