جریمه 21 هزار وسیله نقلیه حادثه‌ساز در بهار امسال

کدخبر: ۶۵۷۱۴۱
اقتصادنیوز: رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد که در سه ماهه سال جاری در شهر تهران 21 هزار دستگاه خودرو به دلیل ارتکاب تخلفات حادثه ساز اعمال قانون شدند.
جریمه 21 هزار وسیله نقلیه حادثه‌ساز در بهار امسال

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سرهنگ علی اصغر شریفی در برنامه تلویزیونی شهر امن در خصوص آمار اعمال قانون های تخلفات حادثه ساز گفت: در سه ماهه سال جاری در شهر تهران بالغ بر 21 هزار وسیله نقلیه که تخلفات حادثه‌ساز داشته اند اعمال قانون شدند.وی افزود:از این آمار 10 هزار اعمال قانون مربوط به سرعت و سبقت غیرمجاز و 5 هزار مورد آن مربوط به نقص فنی در سامانه روشنایی، دنده عقب در بزرگراهها می‌باشد.

سرهنگ شریفی گفت: دو نوع توقیف وسیله نقلیه در دستور کار پلیس قرار دارد که یکی مربوط به توقیفات ساعتی است که اگر وسیله نقلیه ای مقدارکمی از سرعت مجاز تخطی کرده باشد می‌توان این وسیله نقلیه را در حاشیه بزرگراه متوقف کرد و به اصطلاح توقیف ساعتی نامیده می‌شود. رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: در سه ماهه سال جاری در شهر تهران بدلیل ارتکاب تخلفات حادثه ساز ، تعداد 5685 دستگاه وسیله نقلیه توسط همکاران بنده توقیف ساعتی شده و حدود 3420 فقره خودرو نیز به پارکینگ ها منتقل شدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی